Yüzme Havuz Tesisatı Yapımı, İşletmesi ve Bakımı Kitabı

Günümüzde insanlar, yüzme havuzuna gittikçe artan bir ilgi göstermektedirler. Çevre ile birlikte denizlerin giderek kirlenmesi ve temiz denizlerden de oldukça az sayıda kişilerin faydalanabilme imkanı bulması; insanları yüzme havuzuna yönlendirmektedir.

  • Çocuklarını, onların kendi tercih ve istekleri ile, evlerine bağlayacak olan en önemli aracın, evde bir özel yüzme havuzun bulunmasıdır, düşüncesinde olanlar,
  • Yüzmekten büyük zevk alanlar, yüzerek spor yapanlar, kısaca havuzda yüzmenin insanlara sağlık bağışladığına inananlar.
  • Ulusal ve uluslar arası müsabakaların yapıldığı Olimpik yüzme havuzlarının varlığını gençliğin gelişmesinde şart görenler,
  • Turistik tesislerde, Otel, motel ve benzeri tesislerde havuz varlığının çekiciliği ile müşteri potansiyelinin artacağından emin olanlar,
  • Tatil köyleri ve sitelerde, havuzun varlığının şart olduğundan hiç şüphe etmeyenlerin gün geçtikçe artarak istekte bulunması, Dünyada ve Yurdumuzda havuz yapımı hızla artmaktadır.
  • Mimari görünümüyle bulunduğu yapıya ve çevresine güzellik katan havuzlar,asıl kıymetlerini “filtreleme ve dezenfeksiyon tesisatı” nın mükemmelliği ile yükseltirler. İstisnasız olarak tüm havuzlarda bu olanakların varlığı kesinlikle istenir.
  • Biz de müellifler olarak bunları düşündük ve kalbimizden geçen güzel duygularla bu kitabı sizler için derledik ve yazdık.

Bizler, bu kitabımızı; Meslekdaşlarımıza, havuz yaptıranlara, havuz tesisatının gerek yapımında, gerek bakımında ve gerekse dezenfeksiyonu ile uğraşanlara sunuyoruz.

Tüm okuyanlara sevgi ve saygılarımızla,
Sami Bölükbaşıoğlu – A. Selim Bölükbaşıoğlu

Yüzme Havuz Tesisatı Yapımı, İşletmesi ve Bakımı Kitabı

yuzme-havuz-tesisati-yapimi-isletmesi-ve-bakim-kitabi
Exit mobile version