Yeni Tesis, Akademik Eğitim, Dev Projelerle Ekin Endüstriyel

Ekin Endüstriyel, eğitim programları, yeni üretim tesisleri, inovatif tasarımlar ve dev projelere imza atarak Türkiye’de Isıtma soğutma alanlarında ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

Ekin Endüstriyel Eğitim Programı

Ekin Endüstriyel, nitelikli kadroları hedef odaklı satış ve ilişki yönetimi eğitim programı uyguluyor. İş gücü ve hizmet kalitesini önemli bir rekabetçi faktör olarak gören Ekin Endüstriyel, gerek teknik içerikte gerekse kişisel gelişim alanında eğitim çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu çalışmalar içinde, pazarlama süreçlerini değerlendirirken kişisel programlara önem gösteren Ekin Satış ekibine hedef odaklı satış ve müşteri ilişkileri yönetimi eğitimi veriyor.

Duygu Apaydın’ın katılımıyla Dream Hills Hotel’de gerçekleşen eğitimde Müşteri ilişkileri yönetimi, satış süreci, hedef odaklılık ve stres yönetimi eğitimi verilirken 8 saat süren eğitimler sonucunda Ekin Satış ekibi program sertifikasına laik görüldü. Eğitim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ekin Endüstriyel, süreçte aylık periodlar ile yapılacak bu eğitimlerle rekabet gücünü artırmayı hedefliyor.

Ekin Endüstriyel Eğitim

Ekin Endüstriyel 2300 m² lik Yeni Üretim Tesisi

Ekin Endüstriyel lehimli eşanjör üretim kapasitesini artırmak için harekete geçti. Isıtma ve Soğutma sektörünün köklü markalarından biri olarak, Kırklareli Organize Sanayi Bölgesinde hizmete girecek yeni tesisi ile lehimli eşanjör üretim kapasitesini arttırmaya hazırlanıyor.

2005 yılından günümüze kadar geçen süre içerisinde, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak ulusal ve uluslararası pazardaki yerini korumaya devam ediyor. Her geçen gün yeni teknolojilerden yararlanarak; gerek tasarım, gerekse ürünlerinde yaptığı revizyonlarla kalitesini daha öteye taşıyan Ekin Endüstriyel, daima en yüksek kalitedeki ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda yatırımlarına hız verirken; 2017’nın sonuna doğru yeni üretim tesisi ile kapasitesini arttırmaya hazırlanıyor. Ulusal pazardaki “kilit taşı” konumunu, uluslararası pazara da taşımış olan Ekin Endüstriyel, 55 farklı ülkeye de ihracat yapıyor.

Kırklareli Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleşecek yatırım, 4000 m² arazi üzerine 2300 m² üretim tesisinin kurulmasını kapsıyor. Bu yatırımla, lehimli eşanjör konusunda dünya pazarındaki lider firma olacağının sinyallerini verirken Türkiye’nin de Mühendislik hizmetlerindeki gelişmişliğini ispat ediyor. Büyük projenin 2017 Eylül ayında bitmesi hedefleniyor.

Ekin Endüstriyel Yeni Üretim Tesisi

Keleş Oğlu Cennet Koru Projesi MIT ürünlerini seçti

Türkiye’nin Isıtma Soğutma sektöründeki öncü Firması Ekin Endüstriyel, “MIT” markalı ürün grubu ile en çok tercih edilen markalar arasında. Küçük çekmecede Bölgenin en yüksek noktalarından birinde, 30 bin 328 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılan Cennet Koru’da 408 konut ve 25 mağazanın ‘’MIT’’ markalı ürünler ile ısıtma ve soğutma işlemlerinin gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Site içerisinde otopark problemi oluşmaması için 700 araçlık geniş bir otopark da sunan projede, her daireye yaklaşık 2 araçlık otopark alanı düşüyor. İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği projede teslimler ise 2016 yılının Haziran ayında yapılacak. Üretim kapasitesi, inovatif tasarımları, mühendislik hizmetleri, satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı yaklaşımı ile bir çok projede yer alan Ekin Endüstriyel “MIT” ürünleri, dev projelere imza atarak Türkiye’de Isıtma soğutma alanlarında ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

Ekin Endüstriyel Cennet Koru Projesi

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın