Yapex – Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı

Yapex – Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı 15-18 Kasım 2017, Çarşamba Antalya Expo Center da düzenlenecek.

Yenilenmiş ve geliştirilmiş fuar alanı Antalya Expo Center’da YAPEX Yapı Fuarı da yepyeni konsepti ile Türkiye genelindeki en güncel kentsel projeler ve yaşam alanları için katılımcılarına büyük pazar olanakları yaratıyor… 2017’de 25. yılını gerçekleştirecek YAPEX olarak, tüm salonları ve altyapısıyla modernize edilen Antalya Expo Center’da katılımcı ve ziyaretçilerimizin karşısına yepyeni bir fuar yaklaşımı ile çıkıyoruz.

YAPEX’de 4 ana kavram, organizasyonumuzun yeni yaklaşımındaki temel unsurlarını oluşturuyor. Fuar kapsamındaki tüm ürün başlıklarında sergilenecek binlerce ürün ve uygulama alternatifi, bu 4 temel yaklaşımımıza uyumlu olarak, Antalya ve hinterlandı ile bu bölgelerde önem kazanan “turizm mimarisi” açısından, ayrıca bölge pazarlarındaki “trendler, kentsel yatırımlar ve projeler” açısından da önem taşıyor:

► MALZEME & İNOVASYON ► TASARIM & UYGULAMA ► KORUMA-RESTORASYON ► EKO-YAPI MİMARİSİ

YAPEX’in yeni döneminde, Fuarı’mızda bu 4 temel yaklaşım altında organizasyonun tüm sergileme, tanıtım ve etkinlikler programını geliştiriyoruz.

Değerli Kuruluşunuzu ve nitelikli ürünlerinizi, YAPEX’in yenilenen konseptinde ve büyüyen Antalya Expo Center alanlarında, kendi ana kategoriniz kapsamında fuarımızın profesyonel ziyaretçi kitlesi ile buluşturmaya, bölgenin yeni dönem kentsel projelerinde yer almaya davet ediyoruz.

YAPEX, yapı-inşaat sektörlerinden her yıl hedeflenen seçkin profesyonel ziyaretçi kitlesinin ve yapı endüstrisi firmalarının Akdeniz bölgesindeki en önemli buluşma noktası. Ziyaretçisinin büyük oranda ticaret ve uygulama potansiyelinden oluşması, YAPEX’deki yüksek iş hacmini oluşturan en önemli faktör.

YAPEX aynı zamanda bulunduğu konum ve hedefleri itibariyle “turizm mimarisinin” fuarı olarak öne çıkıyor. Büyük ölçekli tesisler ve yatırım projeleri, dönemsel renovasyonlar, mühendislik çözümleri alanlarında YAPEX; tesis yatırımcıları ve işletmecilerine yönelik zengin bir içerik sunuyor. Tesis altyapı çözümleri, bina modernizasyonları ve donanımları tüm çeşitliliği ile YAPEX’de her yıl ilgi ile izleniyor.

YAPEX Yapı, İnşaat ve Restorasyon Fuarı’nın 25 yılda gelmiş olduğu noktada, bazı malzeme grupları ve sergileme içerikleri öne çıkıyor, fuarın önemli ve güçlü ürün kategorilerini oluşturuyor… Diğer bazı ürün kategorileri, Antalya-Akdeniz ve hinterlandı ile bu bölgelerde önem kazanan “turizm mimarisi” açısından ayrıca önem taşıyor… YAPEX’de bu yıldan itibaren bazı ürün grupları da, kendi özgün sektör tanımlamaları ile artık fuarda daha da önemle vurgulanacak, büyütülecek ve profesyonel ziyaretçileri ile buluşturulacak yeni kategorileri oluşturuyor.

Yenilikçi teknolojiler ve yeni malzemeler/ürün serileri YAPEX ziyaretçilerinin öncelikle odaklandığı konular.
YAPEX özellikle son yıllarda yoğun biçimde yerel yönetimlerin, tarihi kent belediyelerinin ve kamusal yatırımcıların da ilgi odağı. Tarihi miras ve eski kent yapılarının koruma ve restorasyon projeleri için de çözüm alternatifleri her yıl YAPEX’de konularında uzman ziyaretçiler ile buluşuyor.

YAPEX Fuarlarına her yıl Antalya dışındaki çeşitli büyük iller ve bölgelerden grup ziyaretleri ve tur organizasyonları, YAPEX tarafından düzenleniyor. Bu yıl hedeflenen 40.000 profesyonel ziyaretçi içinde, Antalya dışından yaklaşık 4.000 kişiyi bulacak profesyonel gruplar da fuarı organize seyahatler ile izleyecekler.

Exit mobile version