Yangın Risk Analizi ve Sigorta Semineri

TÜYAK Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı/Yangından Korunma Derneği tarafından planlanan, 27 Nisan 2019 Cumartesi günü Hilton İstanbul Otel (Kozyatağı)’de düzenlenecek olan “Yangın Risk Analizi ve Sigorta” konulu seminer ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Doğalgaz Yangınları

Eğitim Semineri Tarihi: 27 Nisan 2019
Seminer Konusu: Yangın Risk Analizi ve Sigorta
Oturum Başkanı : Dr.Ceyhun Eren
10.00 – 10.30 : Kayıt
10.30 – 11.15 : Eyvah Yine Yangın Var, Özlem Emgen / Riskonet
11.15 – 11.30 : Kahve Arası / Coffee Break
11.30 – 12.15 : Risk Mühendisliği, Esat Noyan / Zürich Sigorta
12.15 – 12.45 : Soru – Cevap
12.45 : Kapanış
Seminer Yeri : Hilton Otel İstanbul Kozyatağı / Sahrayıcedit

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın