Wilo, Yapay Zekâlı Pompa “Wilo-Rexa Solid Q” ile IFAT Eurasia 2019’da

Yenilikçi teknolojileriyle pompa sistemleri sektörüne öncülük yapan Wilo, son dönemde öne çıkan ürünleriyle IFAT Eurasia 2019Uluslararası Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı’na katılacak. Wilo, başta yapay zekâya sahip akıllı su pompası “Rexa Solid Q” olmak üzere pek çok ürünüyle fuarda boy gösterecek.

28 – 30 Mart 2019 tarihlerinde IFM – İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek IFAT Eurasia 2019 – Uluslararası Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı’na, Wilo Türkiye her biri üst düzey performans ve enerji verimliliği sağlayan ürünlerini katılımcılarla buluşturacak.

Yapay zekâlı pompa “Wilo-Rexa Solid Q”

Wilo Türkiye’nin fuarda kuracağı stand, sergilenen ürünlerin üstün özellikleri nedeniyle pompa sistemleri sektöründe teknolojinin geldiği son noktayı gözler önüne serecek. Özellikle yapay zekâya sahip akıllı su pompası Wilo-Rexa Solid Q’nun, IFAT Eurasia 2019’da ilgi odağı olması bekleniyor. Yüksek işletim güvenilirliği, düşük bakım ihtiyacı, enerji tasarrufu, ihtiyaca göre dizayn edilebilme gibi özellikleri bulunan Wilo-Rexa Solid Q, akıllı ara yüzü sayesinde mobil cihazlarla da etkileşime geçebiliyor. Wilo Türkiye, Rexa Solid Q’nun yanı sıra 15’e yakın farklı ürünle fuarda katılımcıların karşısına çıkacak.

Wilo-Rexa Solid Q

Üniversite öğrencilerinin katıldığı yarışmaya Wilo Vakfı’ndan destek

IFAT Eurasia 2019 kapsamında geleceğin mühendislerini ve doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını destelemek için uluslararası bir proje yarışması yapılıyor. Uluslararası su sorunlarına dikkat çekmek ve çözümler bulmak amacıyla üniversiteler arasında yapılan yarışma, Almanya merkezli Su, Atık Su ve Atık Birliği (DWA) tarafından düzenlenirken, Wilo Vakfı tarafından da destekleniyor. Çin, Hindistan, Güney Afrika ve Türkiye gibi ülkelerden öğrencilerin yer aldığı üniversite takımları ve doktora adayları “entegre su kaynakları yönetimi” konusunu araştırıyor. Yarışmanın sonucunda başarılı olan takıma “Genç Su Ödülü” veriliyor. Wilo Vakfı, 2015 yılından bu yana yarışmanın birincilik ödülünü bağışlıyor.

IFAT Eurasia’ da; katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilenebilir enerji teknolojileri ve kentsel çevre temizlik araçları kategorilerinde ürünler ve teknolojiler sergilenecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın