Wilo, Gaziantep ve Adana Seminerleri

Wilo, Türkiye’nin farklı şehirlerinde teknik seminerler düzenleyerek yeni nesil pompa teknolojilerini tanıtmaya devam ediyor. Wilo’nun Gaziantep’te ve Adana’da düzenlediği seminerlerde, yapay zekâlı pompaların ve yangın pompalarının fark yaratan özellikleri katılımcılarla paylaşıldı.

Wilo, pompa sistemleri sektörünün temsilcilerini yeni teknolojilerle tanıştırmak amacıyla seminerler düzenliyor. Son yıllarda düzenli olarak Türkiye’nin farklı şehirlerini ziyaret eden pompa uzmanı Wilo’nun son durakları Gaziantep ve Adana oldu.

Wilo Gaziantep Adana

9 Nisan’da Gaziantep TMMOB’de (Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği) ve 10 Nisan’da Adana Anemon Otel’de yapılan seminerler, yaklaşık 200 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Açılış konuşmasını Wilo Türkiye Bina Teknolojileri Satış Müdürü Gökhan Uzuner’ın yaptığı etkinliklerde, “Yeni Nesil Pompalar” başlığı altında sektörün “ilk” akıllı pompaları tanıtıldı.

Benzersiz teknolojisi ve donanım özellikleri ile dikkat çeken, verimlilikte çığır açan dünyanın ilk yapay zekâlı pompası Stratos Maxo ile yapay zekâlı alt yapı pompası Rexa Solid Q, katılımcılardan büyük ilgi gördü. Ayrıca Wilo’nun UL-FM onaylı yangın pompaları da seminerlerde detaylı olarak anlatıldı. Kalite ve ürün güvenirliği açısından en yüksek standartları karşılayan Wilo’nun UL-FM onaylı yangın pompalarının, pazarın önde gelen ürünleri arasında olduğu vurgulandı.

Wilo’nun Gaziantep ve Adana seminerleri katılımcılar açısından oldukça verimli geçerken, yeni nesil pompaların sektöre katacağı değerler ve kolaylıklar gözler önüne serildi.

Hakkında

WILO Entegre Yönetim Sistemi (Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve Enerji) Politikası, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılama konusundaki güçlü kararlılığımızı gösterir. Davranış Kurallarımızı tamamlayarak şirketin tüm seviyelerinde hareket ilkelerimizi tanımlar.

– Tüm ilgili standartlara ve düzenlemelere uyum gösterme
– Müşteri ve paydaş ihtiyaçlarınıanlama ve karşılama
– Prosesleri yönetme ve iyileştirme
– Entegre Yönetim Sistemine ilişkin farkındalığı, yetkinliği ve bireysel sorumluluk duygusunu geliştirme
– “0 hata“ toleransı için çabalama
– Entegre Yönetim Sistemi kapsamında riskleri önleme, ortadan kaldırma yada yönetme
– Ürün yaşam döngüsünün her adımına QHSEE konularını dâhil etme
– Tedarikçiler ile ortaklıklar / işbirlikleri kurma
– Kaynakları sorumlu bir şekilde kullanma ve kirliliği önleme
– Sürekli öğrenme, yenilik yapma ve gelişme

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın