Warmhaus Yüksek Kapasiteli Kazan Lansmanı Milano MCE Fuarı’nda

İklimlendirme sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç eden Warmhaus, 13–16 Mart 2018 tarihleri arasında Milano’da gerçekleşen ‘41. Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma Fuarı’na (Mostra Convegno Expocomfort – MCE) katıldı. Fuarda, kendi üretimi olan duvar tipi yoğuşmalı “Yüksek Kapasiteli Kazan” ürün gamını ilk kez tanıtan Warmhaus, kombi, radyatör ve duvar tipi yüksek kapasiteli kazan üreten tek yerli sermayeli şirket olarak Milano’da ülkemizi temsil etti.

İklimlendirme sektörünün global oyuncusu Warmhaus, Milano’da gerçekleşen, mekanik tesisat alanında uluslararası fuarların en önemlilerinden biri olan MCE Fuarı’na katıldı. Fuarda geniş ürün gamını ziyaretçilerle buluşturan Warmhaus, 50-150 kW arasında 6 farklı kapasitede duvar tipi yoğuşmalı kazanlarının lansmanını gerçekleştirdi. Warmhaus’un duvar tipi yoğuşmalı kazanları estetik tasarımı, kompakt boyutları, teknolojisi ve üstün özellikleriyle fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Standında ayrıca; farklı kapasite ve boyutlardaki kombilerini, panel radyatör, dizayn radyatör ve havlupanlarını da katılımcıların beğenisine sundu.

MCE Fuarı’na katılım ile ilgili konuşan Warmhaus Genel Müdürü M.Kağan Turan, “Ar-Ge’si, dizaynı ve yazılımı tamamen Türk mühendislerine ait olan ürünlerimizi 30’dan fazla ülkeye ihraç ediyoruz. Ürün gamımızı fark yaratan ürünlerle genişletmek ve tüketicilerin ısıtma konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek bizim için çok önemli. Bu hedef doğrultusunda, müşterilerimizin beklentilerini analiz ederek sektörde fark yaratan ve yüksek teknolojiye sahip ürünler geliştiriyoruz. MCE Fuarı’nda lansmanını yaptığımız 50 – 150 kW aralığında 6 farklı kapasitedeki duvar tipi yoğuşmalı kazanlarımız fark yaratan dizaynının yanı sıra; montaj ve kullanım kolaylığı ile MCE 2018’de büyük ilgi topladı. Kazanlarımızın seri üretimine Nisan ayında başlayacağız. Nisan ayında duvar tipi yoğuşmalı kazan üretimine başlamamızla birlikte yüzde yüz yerli sermaye ile kombi, radyatör ve kazan üreten tek yerli firma konumuna geleceğiz.” dedi.

Exit mobile version