Vedel Klima, Mitsubishi Heavy Industries Açılışı

54 yıllık tecrübesi ile iklimlendirme sektörüne yön veren Form Şirketler Grubu iştiraklerinden Form MHI Klima Sistemleri’nin Bursa’daki yetkili satıcısı Vedel Klima Ltd. Şti., mağazalarına bir yenisini daha ekliyor.

Yeni şubesini 3 Mayıs 2019’da Nilüfer-Özlüce Mahallesi’nde açacak olan Vedel Klima, Mitsubishi Heavy Industries marka split ve multi split klimaları tüketicileriyle buluşturacak.

Form MHI Klima Sistemleri’nin Bursa’daki yetkili satıcısı Vedel Klima, yeni şubesini Özlüce’de açıyor. Vedel, Mitsubishi Heavy Industries marka split ve multi split klimaların satışını yapacağı yeni mağazası ile tüketicilere kaliteli hizmet sunmayı ve bölgedeki servis kalitesini arttırmayı hedefliyor.

Vedel Klima Mitsubishi Heavy Industries

2006 yılında Bursa Osmangazi’de kurulan ve şu anda Form MHI Klima Sistemleri’nin Marmara Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarına devam eden Vedel; evler için split klima, ofis ve mağazalar için multi split klimalar, geniş hacimli binalar ve oteller için VRF sistemleri gibi iklimlendirme alanındaki Mitsubishi Heavy Industries markalı geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunuyor.

Vedel Klima sayesinde, Türkiye’de yalnız Form Mitsubishi Heavy Industries yetkili satıcılarında satışa sunulan yüksek kaliteli, enerji tasarruflu ve çevre dostu R32 akışkanlı split klimalar, yaklaşan yaz aylarıyla birlikte Bursalı tüketicilerle buluşacak. Şık tasarımları ve yüksek konfor garantisi ile dikkat çeken Mitsubishi Heavy Industries split klimalar hem çevreci hem enerji tasarruflu yüksek teknoloji serileriyle de ön plana çıkıyor.

Vedel Klima İletişim

Telefon: (0224) 224 33 17
GSM: (0554) 571 69 85
Faks: (0224) 224 33 47
Adres: Gazcılar Cad. No:41 16030 Osmangazi/Bursa

Form Hakkında

1965 yılında kurulan  Form Şirketler Grubu, İklimlendirme ve Endüstriyel Uygulamalar alanında, yaşam ve imalat kalitesini arttıracak cihazların üretim ve temini ile birlikte düzenli bakımını sağlamaktadır. Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul’dadır. Ankara, Antalya, İzmir, Adana ve Bursa’da ise bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun üretim faaliyetleri İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında sürdürülmektedir. Munters aktiviteleri, Ümraniye Satış Ofisi ile Türkiye’ye ve yurtdışına hizmet vermektedir.

Klima faaliyetlerinde Merkezi Klima Sistemleri, VRF, split ve multi split cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, her tür binanın, fabrikaların ve alışveriş merkezlerinin cihaz teminini sağlar, bakım faaliyetlerini gerçekleştirir.

Paket klima cihazlarında Lennox, ısı pompalarında Climate Master, soğutma gruplarında DunhamBush, Decsa ve Clivet, VRF, split ve multi split ürünlerinde ise Mitsubishi Heavy Industries klima sistemleriyle büyük hacimli binaların iklimlendirilmesi için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Form Şirketler Grubu, kurulduğu günden bugüne istikrarın verimlilik bilincinden geçtiğine inanıyor.

Referansları arasında Migros, Arçelik, Brandium, Akasya Acıbadem Carya Golf Resort, Maxx Royal Kemer, Rixos Premium Belek, Aqua Florya AVM, Kamer Tekstil, Assan Alüminyum, Teknopark, İstinye Park AVM Özdilek, Garanti Bankası, Mall of İstanbul, Zorlu Center AVM, Terracity AVM Antalya, TEB, Eser Holding, Eclips Maslak, Ant Teras Swiss Otel, gibi prestijli projeler yer alıyor.

İSKİD, İSKAV, AMPD, TABA gibi Türk dernekler dışında ASHRAE, IGSHPA gibi yabancı derneklere de üye olan Form Şirketler Grubu, sektörde ve hizmet verdikleri alanlarda sektör etik değerlerine bağlı ciddi, güvenilir ve lider firmalardan biri olmaya devam etmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın