Vaillant’tan Daha Yeşil Bir Dünya İçin Tasarruflu Ürünler

Vaillant Türkiye, daha yeşil bir dünyaya katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Green IQ konsepti kapsamında yatırımlarına devam ediyor. ecoTEC Plus, ecoTEC Pure, ecoTEC Pro, ecoFIT Start’tan oluşan yoğuşmalı ürün gamı ile kullanıcılarına ulaşan Vaillant Türkiye, Green IQ konsepti ile Mayıs ayında pazara sunacağı ecoTEC Exclusive multi yoğuşmalı kombi ile standart kombilere oranla daha fazla tasarruf sağlayacak

Vaillant Türkiye, Green IQ konsepti kapsamında tasarladığı kombi ve ısı pompalarıyla daha yeşil bir dünyaya katkı sağlamak üzere yatırımlarına devam ediyor. ecoTEC Plus, ecoTEC Pure, ecoTEC Pro, ecoFIT Start’tan oluşan yoğuşmalı ürün gamı ile kullanıcılarına ulaşan Vaillant Türkiye, Mayıs ayında pazara sunacağı ve Green IQ felsefesiyle tasarladığı ecoTEC Exclusive multi yoğuşmalı kombi ile standart kombilere oranla daha fazla tasarruf sağlayarak öne çıkacak.

A+ Verimlilik

Green IQ konsepti kapsamında tasarlanan Green IQ ecoTEC Exclusive yoğuşmalı kombi; birden fazla yoğuşma sağlayan teknolojisi, entegre edilen termostatıyla sunduğu A+ verimlilik, %85 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmesi, cep telefonuyla kontrol ve uzaktan erişim gibi üstün özelliklere sahip. Yüksek sıcak su konforu, Quite Mark sessizlik ödülü, benzersiz Vaillant tasarımı ve 1:10’a varan geniş modülasyon oranı ile Green IQ ecoTEC Exclusive hem teknolojik hem de verimlilik anlamında Premium segmentin üzerinde yer alacak.

% 8 ek tasarruf

Tasarruflu ve uzun ömürlü ürünlerle ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlayan Vaillant Türkiye, teknolojik yatırımlarına uzun yıllardır ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda hayata geçirdiği Green IQ konsepti ile kullanım suyu çevrimi sırasında da yoğuşma yapılarak, standart kombilere kıyasla %8’e varan ek tasarruf sağlanıyor. ecoTEC Exclusive’de kullanım suyu, plakalı eşanjörden önce ana eşanjöre gönderiliyor. Bu sırada baca gazındaki atık enerji emilerek suya aktarılıyor. Böylece hem baca gazı sıcaklığı ve emisyonları düşüyor, hem yoğuşma miktarı artıyor, hem de kullanım suyuna ön ısıtma uygulanmış oluyor. Bu sayede 25 KW ısıtma ve 35 KW sıcak su kapasitesi sağlıyor. Bu sistem mevcut eşanjör teknolojisinde kullanılan en verimli sistem olarak biliniyor. ecoTEC Exclusive ayrıca;  %94 oranında sezonsal ısıtma verimliliğine (ErP öncesi tabirle %109,7 verimlilik) sahip olması, çok düşük 43 dB(A) ses seviyesi, gaz kalitesi ve gaz tipi değişimlerine özel bir ayar gerekmeden otomatik uyum sağlaması, 1:10 modülasyon oranı, cihaza entegre VR920 internet bağlantı modülü ile daha yüksek bağlantı hızı gibi özellikleri ile de öne çıkıyor.

Vaillant yeşil türkiye

Maksimum verimlilik

Günümüz tüketicilerinin, genellikle ürünün ilk satın alma maliyetine odaklanarak, sorunsuz kullanım ve yüksek işletme maliyetini ikinci plana atma eğiliminde olduğu görülüyor. Green IQ konseptli ürünler ise kullanıcısına eşsiz konfor deneyimini maksimum verimlilik değerleri ile uzun yıllar yaşatırken, işletme maliyetlerini de standart ürünlere oranla çok daha düşük seviyelerde tutabiliyor. Green IQ ürünleri; çevreye karşı duyarlı, teknolojinin kolaylıklarından faydalanmayı arzulayan ve üst düzey konforu uzun yıllar boyunca, keyifle yaşamak isteyenlerin ilk tercihi olmaya aday görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın