Vaillant Türkiye 2018 Yılı Değerlendirme Toplantıları

Vaillant Türkiye, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana bölgelerindeki toplantılarda 2018 yılının ilk 7 ayını değerlendirdi.

Yüksek verimli ve yenilenebilir ürünleriyle 2017’de rekorlara imza atan Vaillant, Türkiye genelindeki 250 yetkili satıcısıyla bir araya gelerek yılın ilk 7 ayını değerlendirdi. Vaillant Türkiye, sürdürülebilir büyüme ve 2020 hedefleri kapsamında yol haritasını paylaştı.  Vaillant’ın başarısının sırrının değişen konjonktüre ayak uydurabilmek olduğunu belirten Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu “Elde ettiğimiz başarıda TL fiyat politikamız, yürürlüğe giren ErP regülasyonu, yeni ürünlerimiz ve kombi tedarik sürecindeki hızımız itici güç oldu” dedi.

‘Oyunu yeniden başlattık’

Vaillant Türkiye olarak oyunu yeniden başlattıklarını vurgulayan Erol Kayaoğlu, “Satış hedefimiz büyüyor. 2020’de iş hacmimizi 2’ye katlamayı hedefliyoruz. 2020’ye kadar %100 büyüme hedefimize doğru, kararlı adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu. Vaillant Ailesi’nin önemli bir parçası olan Protherm’in de satışlara katkısının büyük olduğunu kaydeden Kayaoğlu, Vaillant’ın alt markası Protherm’in ürün gamını ErP’den sonra yenileyerek daha güçlü hale getirdiklerini belirtti. Protherm’in Türkiye’de Vaillant güvencesiyle kullanıcıya ulaştırdıklarını vurgulayan Kayaoğlu, Protherm’in her ihtiyaca uygun yüksek teknoloji ile üretilmiş maliyet-etkin ürün gamı, yaygın satış kanalları ve satış sonrası hizmetleriyle üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefliyoruz” diye konuştu.

‘Fayda ve değer yaratmaya odaklanıyoruz’

Vaillant Türkiye olarak en büyük önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu belirten Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin “Vaillant, ürün ve hizmetin yanı sıra deneyim satan bir marka. Müşteri memnuniyeti 144 yıldır firmamızın tüm operasyonlarının kalbinde yatan bir unsur. Kullanıcıların problemine ve ihtiyacına odaklanan marka anlayışımızı 26 yıldır sürdürüyor aynı vizyon ve felsefe ile Türkiye’deki operasyonlarımızı yürütüyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin özelliklerinden ziyade önceliğimizi ürünlerimizin faydalarını aktarmaya veriyoruz. Müşterimizle her etkileşimde fayda ve değer yaratmaya odaklanıyoruz. Satın alma sürecinin ardından müşterimizle etkileşimimiz devam ediyor. Bu şekilde sektörde fark yaratıyoruz” dedi.

Exit mobile version