Vaillant Dört Mevsim Adlı Tasarım Kombileri

Vaillant’ın, müşterilerini hayallerindeki kombiyi tasarlamaya davet ettiği ‘Canım Kombim’ sosyal medya kampanyası sonucu seçilen ‘Dört Mevsim’ adlı tasarım tüm kombilerin önyüzüne uygulanabilen magnetlere dönüştürüldü. Vaillant, kullanıcıların diledikleri zaman kombilerinin yüzeylerini kaplayıp diledikleri zaman çıkarabilecekleri bu sanatsal uygulama ile çoğu zaman evin bir köşesinde unutulmuş kombileri renklendirerek bu cihazların hayatımızdaki yerini eğlenceli bir şekilde işaret etmek istiyor.

Vaillant Türkiye’nin, takipçilerini kendi hayallerindeki kombiyi tasarlamaya davet ettiği “Canım Kombim’ sosyal medya kampanyası kapsamında kullanıcılar, kombilerinin üzerinde görmek istedikleri tasarımları, Vaillant’ın sosyal medya hesaplarında #CanimKombim etiketiyle paylaşılan içeriğin altına yorum olarak yazarak kampanyaya katıldı. Sosyal medyadan birçok GIF, video içerik ve post ile takipçilerine seslenen Vaillant, kampanya ile bir ay boyunca sosyal medya kanallarından binlerce tasarım fikri topladı. Dünyaca ünlü graffiti sanatçısı Zone’un da destek verdiği kampanyada Cihangir’de bir duvara da Vaillant’ın ünlü tavşanı çizilerek yarışmaya renk katıldı. Tasarım ecoTEC Plus kombi ise ‘Dört Mevsimden esintiler’ adlı tasarım fikrinin sahibi Vaillant takipçisi Aydın Biltekin’e hediye edildi.

Vaillant Dört Mevsim

“Kombiler evin köşelerine saklanmasın, evinizi güzelleştirsin!“ mottosu ile yola çıkan Vaillant’ın, müşterilerini hayallerindeki kombiyi yaratmaya davet ettiği ‘Canım Kombim’ sosyal medya kampanyası sonucunda seçilen ‘Dört Mevsimden esintiler’ adlı tasarım, Zone tarafından, yüzlerce Vaillant kullanıcısının evinin konforu haline gelmiş olan kombilerin ön yüzüne uygulanan magnetlere de dönüştürüldü.

Amaç emektar kombileri hatırlatmak

Canım Kombim kampanyasının, klasik segment tüketicisi dışında genç kitleyi de hedefleyen renkli bir kampanyaya dönüştüğünü belirten Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin “Bu yıl deneyim tasarımı ve yönetimi konferansı gibi birçok organizasyonda yer aldık. Sanatçı Zone tarafından boyanan ‘Dört Mevsim’ temalı 10 adet kombi kapağından oluşan deneyim köşesinde katılımcıları, ‘Evimin Konforu’ sloganına uygun şekilde ağırladık. Kampanyanın devamında, dileyen tüm kombi kullanıcılarının bu konforu evinde ‘Dört Mevsim’ yaşayabilmesi için her kombiye uyumlu Vaillant #CanımKombim magnetleri ürettik” dedi. Vaillant kullanıcılarının Vaillant’ın sosyal medya hesaplarından veya canımkombim.vaillant.com adresinden, evlerindeki kombiye uygun magneti seçebileceğini ve bu benzersiz tasarıma ücretsiz olarak sahip olabileceğini dile getiren Bumin, kampanya ile gece gündüz durmadan çalışarak evimizi ısıtan emektar kombileri hatırlatmayı ve onları özel tasarımlarla giydirmeyi amaçladıklarını söyledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın