Uzay Yangın İle Yangın Söndürme Sektöründe 14. Yıl

Yangın söndürme sektörüne adım attığı günden günümüze geçen 14 yıl içerisinde başarıları katlanarak büyüyen Uzay Yangın 2015 yılında kurulmuştur. Sektörde öncü bir firma olma yolunda hızla ilerleyen şirketin ana prensibi müşteri memnuniyetidir. Son teknoloji yangın söndürme sistemleri ile daha uzun yıllar varlığını sürdüreceğe benzemektedir. Firmanın ilk önceliği personele yatırım yapmaktır. Personelin, bir işletmenin geleceğinde oynayacağı aktif rol sadece yüksek oranda gelişimle gerçekleşmektedir. Sürekli gelişimi kendine prensip edinen Uzay yangın, her geçen yenilenen teknolojiden yararlanmaktadır. İşletmenin, geçmişten günümüze uzanan hikayesinde en önemli unsur, kanun ve yönetmeliklere uygun çalışma prensibini benimsemiş olmasıdır. Bunun yanı sıra iş ahlâkı, dürüstlük ve disiplinli çalışma sistemini benimseyen bir personel alt yapısı oluşturarak her geçen gün adını yeni alanlara yazan bir işletme olmuştur.

Uzay Yangın

Yangın söndürme sistemleri son yıllarda hızlı bir şekilde gelişme göstermiş ve bu sektörde faaliyet gösteren şirketlere de ilham vermiştir. Ülkemizde her yıl milyonlarca alanın yanıp kül olduğu, yüzlerce yapının harap olduğu kayıpların en aza indirilmesi için gerekli yangın önlemlerinin alınması gerekmektedir. Bunu ise ancak Uzay Yangın gibi bilinçli ve işinde tecrübeli işletmeler gerçekleştirebilir.

Vizyonu

Yangına karşı alınan yüksek önlemler ve kaliteli ürünler sayesinde hizmet sunulan müşterileri yangın olayına karşı korumak, yangın riskini minimum düzeye taşımak ve Türkiye çapında yüksek oranda başarıyı yakalamış bir yangın işletmesi olmaktır.

Misyonu

Firma olarak yangın olaylarından korunmanın sadece yasal zorunluluk sebebi ile olmadığı, insanların can ve mal güvenliğini sağlayan ayrıca ekonomik anlamda yatırımların da ortadan kalkmasını önleyen, işletmeleri koruyan önlemler olduğunu aşılamaktır.

Neden Uzay Yangın?

Uzay Yangın;

  • Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan bir işletmedir,
  • Çalışmalarında iş ahlâkı ve dürüstlüğe son derece önem verir,
  • Kaliteli ürünlerin üretilmesi noktasında titiz davranır,
  • Müşterilerine sunmuş olduğu yangın sistemlerinin bir gereklilik olduğu bilincini taşır,
  • Ülke genelinde aranan isim olma yolunda hızla ilerler,

Tüm bu özellikleri bir arada toplanmış olan Uzay Yangın firması ile çalışmanın ayrıcalığını yaşamak isteyen herkesin firma ile tanışması avantajına olacaktır.

Ürünler

  • Yangın Merdivenleri,
  • Yangın Söndürme Sistemleri,
  • Yangın Söndürme Cihazları,
  • Yangın Kapısı,

Tüm bu ürünler kendi içlerinde çeşitlere ayrılmaktadır. Tüm cihazlar kalite standartlarına ve yangın yönetmeliğine uygun olarak üretilmektedir. Konusunda uzman bir ekip ile tüm bu sistemlerin kurulması sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yangın söndürme alanında gerçekleştirdiği her başarılı çalışmanın ardında tecrübeli bir ekip, kaliteli ürünler yer almaktadır. Firma olarak rakipleri arasında parmakla gösterilen  niteliklere sahip olan işletme geleceğe adını altın harlerle yazdırma yolunda hızla ilerlemektedir. Uzay Yangın firmasından hizmet almak istediğiniz her an firmanın web sitesi üzerinde ve yazımızın ilerleyen bölümlerinde paylaşacağımız iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede sizler de kaliteli bir hizmetin anahtarını elinize almış olacağınıza emin olabilirsiniz.

Uzay Yangın İletişim Bilgileri

Yakuplu Mh. 67. Sk. No:16/7 Beylikdüzü / İSTANBUL
Telefon; 0 212 879 21 22 – Faks; 0 212 879 21 22
E Posta; info@uzayyangin.com
Web: https://www.uzayyangin.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın