Üstün Teknolojili Fakir Hausgeräte Vantilatörler

Üstün teknolojili Fakir Hausgeräte vantilatörler, bunaltıcı sıcaklara karşı serinletici etkisiyle mekanlara ferahlık, yüzünüze mutluluk getiriyor…

Yaz sıcaklarının kendini iyice hissettirmeye başladığı bugünlerde, Fakir Hausgeräte’nin TVL 90 S kule tipi ve yeni Thyra balon tipi vantilatörleri sıcak havayı dışarıda bırakarak serinlemenize olanak sağlıyor. Fakir Hausgeräte vantilatörler, ev ya da iş yerlerinde klima bulunmayanlar veya klimaya alerjisi olanlar için sıcağın bunaltıcı etkisini en aza indirgiyor.

Yazın En Çok Serinleteni

Fakir’in efsaneleşen TVL 90 S kule tipi vantilatörü, 3 hız kademesiyle sıcak havalarda ideal serinliği mekanlara taşıyor. Uzaktan kumandalı TVL 90 S kule tipi vantilatör, ayarlanabilir rüzgar eğiminin yanı sıra 90o’lik salınım özelliğiyle mekanın tümünde etkili olurken, taşınabilir sapı sayesinde her noktada pratik kullanım sağlıyor.

fakir vantilatörler

Modunuza Göre Serinleten Çözümler

Fakir’in yeni balon tipi vantilatörü Tyhra, oda ısısına göre akıllı hız ve vücut ısısına göre akıllı salınım seçeneklerini barındıran üstün teknolojiyle tasarlandı. İnsan hareketine duyarlı olduğu için mekan içerisinde kişinin yönüne göre hareket edebiliyor. Normal, doğal esinti, uyku ve eko enerji olmak üzere 4 farklı rüzgar moduyla tercihinize göre serinleten çözümler sunuyor. Şık tasarımlı Thyra, 55 dB düşük ses seviyesi sayesinde sıcak havalarda sizi rahatsız etmeden görevini en iyi şekilde yapıyor.

Elektrikli ev aletlerinin öncü ve güvenilir markası Fakir Hausgeräte, üstün teknolojili ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor.

Fakir Tarihçesi

Dünyada ev temizliği ve hijyen denince akla gelen ilk markalardan biri olan Fakir,  H. Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kuruldu. “Fakir” markası Almanca’da aile anlamına gelen Familie ve kurucusunun soyadı Kicherer’in birleşmesinden doğdu.

Kurulduğu günden bu yana teknolojiyi evlerimize taşımayı görev edinen Fakir, hayatımıza yenilikler katmaya devam ediyor. Geniş ürün yelpazesi ve üstün Alman teknolojisiyle Fakir Hausgerate, pazarın öncü markalarından biri!

Alman Mühendisler tarafından geliştirilen ve Almanya’daki Vaihingen/Enz’deki üretim ve AR-GE merkezinde bulunan Fakir Elektrikli Ev Aletleri, Dünyada 106 ülkede satışa sunuluyor.

1985 yılında alınan büyüme kararı ile birlikte Fakir Elektrikli Ev Aletleri; Saruhan Şirketler Grubu güvencesiyle Türkiye pazarına girerek Türk tüketicisiyle buluştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın