Uluslararası Asansör İstanbul 2019 Buluşması 21-24 Mart’ta!

Tarsus Group bünyesindeki İFO Fuarcılık tarafından, AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteği ile düzenlenen ve Dünya asansör sektörünü iki yılda bir Tüyap Beylikdüzü’nde buluşturan Uluslararası Asansör İstanbul’un 2019 buluşması, 21-24 Mart tarihlerinde gerçekleşecek. Aldıkları bildirimlere göre geride kalan fuara katılan firmalardan yüzde 94’ünün, 2019’daki organizasyonda da olmak istediği bilgisini veren İFO Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Seda Bozkurt, “Geleceğe güçlü bir adım atmak isteyen sektör firmaları, 16. Uluslararası Asansör İstanbul’daki yerlerini şimdiden alıyor” dedi.

Asansör İstanbul 2019

Konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden yürüyen merdiven ve yollara kadar farklı kategorilerde en yeni ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknolojinin sergileneceği fuara, 30 ülkeden 400 firmanın katılımı hedeflenirken, organizasyonu dünyanın dört bir yanından 30 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

Asansör sektörünün merakla beklediği tarih için geri sayım başladı. 16. Uluslararası Asansör İstanbul fuarının 2019 yılındaki buluşması, 21-24 Mart tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde olacak. Dünya’nın üç büyük asansör fuarından birisi olan organizasyonun, yurt içi ve yurt dışı tanıtım ve pazarlama çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyleyen Seda Bozkurt, Türkiye’nin sektöründeki global markası Uluslararası Asansör İstanbul’un istikrarlı başarısını 2019’da da sürdüreceğini vurguladı.

Geleceğe güçlü bir adım atmak isteyenler, Uluslararası Asansör İstanbul’a geliyor!

Uluslararası Asansör İstanbul, 2019’daki 16. fuarın başarı ve büyüme sinyallerini bir önceki organizasyonun finalinde verdi. 2017 buluşmasına katılan 22 farklı ülkeden 300’ün üzerindeki firmanın neredeyse tamamı, Uluslararası Asansör İstanbul 2019’da da yer almak istediğini belirtti. 1 milyar liraya yakın ticaret anlaşmasının gerçekleştiği fuar sırasında düzenlenen ziyaretçi anketlerine göre ise, organizasyona gelen her 4 profesyonelden 3’ü, katılımcı profilinden ve fuardan memnun ayrıldı.

Uluslararası Asansör İstanbul 2019’un katılımcıları, sektörlerinin gelişen teknolojilerini yakından takip edebilme avantajının yanı sıra, dört kıtadan diğer katılımcılarla ve ziyaretçilerle aynı çatı altında buluşma şansı bulurken, Türkiye, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarlarında yeni işbirliği ve ticaret fırsatları da yakalayacak.

Fuar Alanı

Asansör İstanbul, ticaretin kesişme noktası olan ve Asya ile Avrupa arasında köprü vazifesi gören, doğal ve tarihi güzelliklerin bir arada toplandığı İstanbul’da, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılmaktadır. İstanbul’a Türkiye’nin ve dünyanın birçok şehrinden direkt uçuşlar vardır. Modern özellikleri ve ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Beylikdüzü, Büyükçekmece’dedir. Fuar alanı, İstanbul Atatürk Havaalanı’na 25 dakika ve şehir merkezine, Taksim Meydanı’na 45 dakika mesafede bulunmaktadır.

Adres

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
E-5 Karayolu , Gürpınar Kavşağı,
Beylikdüzü / Büyükçekmece 34522
İstanbul

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın