TUBE&STEEL İSTANBUL Fuarı, 17-20 Nisan 2019

Boru, Profil, Tel ve Çelik Sektörlerinin Avrasya’daki En Büyük Buluşması.

Boru, Çelik, Tel sektörlerinin bir araya gelerek güç birliği yaptığı TUBE&STEEL İSTANBUL Fuarı, Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından, ÇEBİD-Çelik Boru İmalatçıları Derneği, Çelik Federasyonu, Çelik Dış Ticaret Derneği, SteelOrbis, Turkish Steel- Çelik İhracatçıları Birliği, TUCSA- Türk Yapısal Çelik Derneği, YİSAD- Yassı Çelik İthalat, İhracat ve Sanayicileri Derneği işbirliği ile 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / İstanbul’da düzenleniyor.

TUBE&STEEL İSTANBUL

Konusunda Bölgenin En Güçlü Fuarı

Ülkemizin konusunda merkez güç olma hedefiyle hazırlanan Tube&Steel İstanbul Fuarı’nın, 11 Salon, 100.000m2 kapalı alanda, 500’ün üzerinde firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleşmesi hedefleniyor. Sektörün önemli derneklerini ve kuruluşlarını ilk kez tek çatı altında toplayan fuar, dünyanın 5 kıtasında 100’ e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmek ve yeniliklerini sergilemek isteyen katılımcılar için yeni işbirlikleri kurma imkanı sağlıyor.

Tube&Steel İstanbul Fuarı’nda; Çelik-Boru-Profil-Tel, Yassı Çelik, Yapısal Çelik, Çelik Servis Merkezleri, Çelik İşleme Teknolojisi, Boru-Profil-Tel İşleme Teknolojisi, Boru-Profil Kaplama, Boru-Profil ve Ek Parçalar, Boru Hatları, Boru-Profil-Tel-Çelik Üretim Makinaları, Boru-ProfilTel Test ve Kontrol Teknolojisi, Bağlantı Elemanları, Pompa-Vana, Yan Sanayiler sergilenecek.

Sektörün En Büyük Buluşmasını Kaçırmayın

500’ün üzerinde firma ve firma temsilciliğinin katılımı beklenen fuar, sektördeki tüm gelişmelerin ve yeniliklerin Türkiye ve Avrasya coğrafyasındaki en büyük adresi olacak. Dünyanın lider üreticilerini karar alma konusunda yetkili alıcılar ile buluşturarak sektöre güç katacak olan Tube&Steel İstanbul Fuarı’nın, 100’ e yakın ülkeden 25.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Tube&Steel İstanbul Fuar Kapsamı

-Çelik, Boru, Profil, Tel
-Yassı Çelik
-Yapısal Çelik
-Çelik Servis Merkezleri
-Çelik İşleme Teknolojisi
-Boru, Profil, Tel İşleme Teknolojisi
-Boru, Profil Kaplama
-Boru, Profil ve Ek Parçalar
-Boru Hatları
-Boru, Profil, Tel, Çelik Üretim Makinaları
-Boru, Profil, Tel Test ve Kontrol Teknolojisi
-Bağlantı Elemanları
-Pompa, Vana
-Yan Sanayiler
-Tedarik, Dağıtım

Ziyaret Saatleri / Tube&Steel İstanbul Fuarı

17-18-19 Nisan 2019 10:00 – 19:00
20 Nisan 2019 10:00-18:00

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın