TTMD Adana’da Lejyonella ile Mücadele Semineri

5 Kasım 2018 Adana’da TTMD’nin ev sahipliği ile “Lejyonella nedir ve mücadele yöntemleri nelerdir” isimli bir seminer düzenlendi.

Doğal ve yapay olarak tasarlanmış su sistemleri ile havalandırma sistemleri için kullanılan durgun sularda çoğalabilen, geniş sıcaklık, PH değerlerinde yaşayabilen bir bakteri türü olan Legionella, insan sağlığını yüksek risk altına sokmaktadır. Sonuçları büyük ve ölümcül olabilmektedir.

caleffi Lejyonella

Etkinliğe eğitmen olarak katılan Caleffi İş Geliştirme Müdürü Ceren ERCAN, lejyonella bakterisi hakkında genel bilgilendirme ile birlikte yönetmelikte buna dair nelerin olduğundan, çeşitli dezenfeksiyon yöntemlerinden ayrıntılı bir şekilde bahsetti.

Birçok profesyonelin katıldığı ve katılımın yüksek oranlarda olduğu seminerde konu, büyük ilgi ve merak ile karşılandı.

Caleffi Türkiye olarak -gelecekte de- “Lejyonella ile mücadele yöntemleri” konusu ile ilgili birçok seminer eğitim planlamaktayız.

Çünkü “Lejyonella yönetilebilir bir risktir”.

Caleffi Hakkında

Konut ve endüstriyel sistemler için ısıtma, sıhhi tesisat, havalandırma ve yenilenebilir enerji için yüksek kaliteli bileşen üreticisi olan Caleffi, ayrıca, ölçüm uygulamaları için son teknoloji ürün bileşenleri sunmaktadır.

Grup, 1270’i aşkın çalışanı ile birlikte 90’dan fazla ülkede yer alır; 2017 yılı içerisinde kaydedilmiş cirosu 317 Milyon Euro’dan fazladır. 

Cuborosso (Kırmızı Küp) Araştırma ve Geliştirme Merkezi ve tam zamanında teslim garantisi sağlayan MAV Otomatik Dikey Deposu en güçlü noktalarıdır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın