TTMD 25. Yılını Kutladı

TTMD, Türk Tesisat Mühendisleri Derneği’nin 25. Yıl Kuruluş Balosu 23 Aralık 2017 tarihinde Ankara Latanya Otel’de gerçekleştirildi. 1992 yılında Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Sıhhi Tesisat sektöründe öncü dernek olarak kurulan TTMD, 25. yaşını görkemli bir balo eşliğinde kutladı. Kurucu Üyeleri, Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanları ve Üyelerinin katıldığı geceye 13.Dönem Başkanı Prof. Dr. Birol Kılkış ev sahipliği yaparken; baloda MMO, DOSİDER, ISKAV, İSİB, İSKİD, MTMD temsilcileri, TTMD Komisyon Üyeleri, akademisyenler ve TTMD üyeleri yer aldılar.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Birol Kılkış, TTMD’nin kuruluşundan bugüne gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettikten sonra şunları söyledi: “Amacımız ülkemizi, diğer dernekler, diğer meslektaşlar, bütün disiplinlerle birlikte teknik ve ekonomik olarak ileriye taşımaktır.Biz burada bir söz vereceksek, ileriye dönük olarak yapabileceğimizin en iyisini yapmak zorundayız. Aramızda fark yok, benim vereceğim tek mesaj, el ele en iyi şekilde ikinci 25.yıl için çalışmaktır.”

Açılış konuşmasının ardından İSKİD adına Ozan Atasoy, MTMD adına İrfan Çelimli, ISKAV adına Vural Eroğlu, İSİB adına Zeki Poyraz ve MMO adına Yunus Yener birer konuşma yaparak TTMD’nin 25.yılını kutladılar. Konuşmalardan sonra geçilen plaket töreninde TTMD’de 25.yılını dolduran üyelere ve geçmiş dönem Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Başkanlığı yapanlara birer plaket takdim edildi.

Geniş bir katılımın sağlandığı Balo’da plaket töreninin ardından konuklar TRT Sanatçısı Mine Geçili’nin sahne performansı eşliğinde eğlenirken, gece Türk Tesisat Mühendisleri Derneği 25.Yıl pastasının kesilmesiyle sonlandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın