Toshiba’dan “Best Sales Growth” Ödülü

Toshiba Air Conditioning firması tarafından düzenlenen EMEA bölgesi distribütör toplantısı bu sene Malta’da düzenlendi.

Bir çok farklı ülkeden katılımcıların olduğu toplantıda Alarko Carrier, 2018 yılında hafif ticari klimalar segmentindeki üstün başarısından ötürü Best Sales Growth ödülü almaya hak kazandı.

Best Sales Growth

Alarko Carrier, Toshiba kalitesi ile Alarko uzmanlığını birleştirerek yıllardır hafif ticari klima alanında faaliyet göstermekte.

Ürünlerin kullanıcılarına iyi birer deneyim sunması için olan yüksek gayret ve sonucunda gelen başarı Toshiba tarafından da ödüle layık görüldü.

Törene Alarko Carrier’ı temsilen Alarko Carrier Bireysel Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Dilara Çayır katıldı.

Her zaman kullanıcı memnuniyetini ilk önceliği olarak benimseyen Alarko Carrier bu yüksek başarıya sektördeki birikimi ve uzun ömürlü, kaliteli ve verimli Alarko Carrier ve Toshiba ürünlerin tercih eden ticari işbirlikleri sayesinde ulaştı.

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi

Alarko Carrier yetkili satıcısı Serdaroğlu A.Ş’de, Alarko Carrier Ankara Büro Bayilik Satışları Müdürü Ali İsmet Koçak tarafından profesyonel satış teknikleri eğitimi verildi.

Pazarlama stratejileri ve satış tekniklerinin teorisinin anlatılmasıyla başlayan eğitimin ikinci yarısında günümüz ekonomisi ve hızla artan rekabette nasıl reaksiyon almak gerektiği, interaktif bir katılımla anlatıldı.

Parekende satışı ve proje iş satışı arasında fark, işletme maliyetleri katılımcılar tarafından ilgi gördü. 12 kişilik katılımın olduğu 2 saat süren eğitim, akşam saatlerinde sona erdi.

Best Sales Growth Ödülü

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın