Toprak Tesisat, Kalıcı ve Garantili Çözüm

Toprak Tesisat 2000 yılından itibaren sıhhi tesisat ve mekanik tesisat arıza ve tamirine dair İstanbul geneline hizmet vermektedir. Ülkemizde birçok projenin hayata geçmesinde önemli rol oynayan firmamız bu tecrübesini sektörün servis kısmına aktararak su Tesisatı Sorunlarınıza Kalıcı ve Garantili Çözüm üretmeye karar verdik.

Hizmet alanlarımızın içinde su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, kanalizasyon açma, logar açma, petek temizleme, rögar tespiti, kötü koku tespiti, yağlı gider borusu yıkama ve su tesisatı işlerinde hizmet vermektedir.

Bu hizmetlerin dışında su tesisatı danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmetimizin detaylarını kısaca açıklayacak olursak; yeni bir ev veya işyeri almaya karar verdiniz ve kararınız bir taşınmaz üzerinde netleşti.

Henüz evinize veya işyerinize taşınmadan çalışmalarımız sonucu detaylı rapor hazırlıyor, su tesisatı ilişkin olası bir arıza durumu varsa veya yapının önümüzdeki yıllarında sorun teşkil edecek konuları tespitini yaparak sizlere sunuyoruz.

toprak tesisat

Hizmetlerimize dair daha detaylı bilgi verecek olursak;

Su kaçağı tespiti – Su kaçağı bulma

Su kaçağı tespiti suyun sesini algılayan hassas akustik dinleme cihazı, sıcak suya duyarlı termal kamera, nem ölçme ve pis su kaçaklarında kullanılan gözlem kameraları ile yapılmaktadır. Su kaçağı bulma işleminde tam nokta tespiti için dikkatli olunmalıdır. Küçük bir yanılgıda birden fazla fayans veya daha fazla duvar kırılabilir. Su kaçak tespiti ustasının tecrübeli olması önemlidir.

Tıkanıklık Açma

  • Lavabo açma
  • Tuvalet açma
  • Klozet açma
  • Logar açma
  • Gider açma sorunlarınızı kanal açma robotu ile kırmadan dakikalar içinde açıyoruz. Zahmetsizce ve herhangi bir yere zarar verilmeden yapılan bu işlem kanal açma işleminde en uygun yöntemdir.

Petek Temizleme

Korozyona maruz kalorifer tesisatları verimli ısınmaz. Petek temizliğinizi evinizde herhangi bir yer kirlenmeden sadece banyoda yapıyoruz.

filtes tesisat 3

Kötü koku tespiti – Pis koku tespiti – Logar tespiti

Islak zemin veya diğer alanlardaki kötü kokuları cihazlar ile tespit çalışması yapıyoruz. Toprak, beton veya kaldırım zemin altında kalan ve yeri bilinmeyen rögarları nokta atış olarak dedektör ile tespit ediyoruz.

filtes tesisat 4

Yağlı kanal yıkama – Gider yıkama

Yağ, kireç ve diğer pisliklerden dolayı daralan kanal ve boru içlerini kanal yıkama makinelerimiz ile kanal ve boruların iç kısımları sıfırdan yapılmış gibi yıkıyor ve temizliyoruz.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Neden Toprak Tesisat’ı seçmelisiniz?

Garanti

Toprak tesisat olarak yaptığımız su kaçağı tamiratlarına iki yıl garanti veriyoruz.

Profesyonel ekip

Firmamız bünyesinde çalışan bütün su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiratı personeli alanında uzman ve eğitimli kişilerdir.

filtes tesisat 2

Son teknoloji cihazlar

Su tesisat arızalarının çözümüne dair üretilen faydalı bütün cihazları yakından takip ederek sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti

İş boyutu, kişi ya da kurum fark etmeden yaptığımız bütün işleri aynı titizlikle ve iş prensibiyle yürütüyoruz. Yapılacak işi planlanan zamanda sizlere sorunsuz olarak teslim ediyoruz. En büyük kazanç olarak müşterilerimizin memnuniyetini görmekteyiz.

filtes tesisat 1

Yapı tecrübemiz

Teori kadar pratik çok önemlidir. Firma kurucularımız işin mutfağından gelerek sizlere bu hizmeti sunmaktadır

Adres: Sancaktepe Mahallesi 899. Sokak No:19/A Bağcılar/İSTANBUL
Tel: 0212 434 58 37 – 0212 434 58 38 – 0537 953 73 13
Site adresi: www.topraktesisat.com

İlgili Yazılar

1 Yorum

Toprak Tesisat  -  27 Haziran 2018 / 06:26

Bağcılarda yeni kurulan bu firmamız İstanbul’a hayırlı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın