TLC Klima GREE İş Ortakları Mersin’de Buluştu

TLC Klima San. ve Tic. A.Ş.’nin 14 -16 Aralık 2018 tarihlerinde firmanın doğuş yeri olan Mersin ‘de gerçekleştirdiği toplantıda TLC Klima çalışanları ve iş ortakları bir araya geldiler.

Büyük Düşünenlerle Büyüyeceğiz” sloganı ile gerçekleşen buluşmada TLC Klima Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Akın Telci ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı/ Yönetici Ortak Sn. Sema Tunar 2018 yılını değerlendirdi. İş ortaklarımız ile gelecek yıl stratejilerini paylaştı. Pazarlama Müdürü Filiz Doğan, Bireysel ve Ticari Klimalar Satış Müdürü Hakan Dizlek ve VRF & Isı Pompası Sistemleri Satış Müdürü Cahit Pektaş’ın da söz aldığı toplantı, 2018’in en başarılı ve atılım yapan İş Ortaklarına plaket ve ödül sunumu ile sona erdi.

TLC Klima

Mersin Buluşmasında tüm TLC Klima – GREE personeli ve iş ortakları, Tarsus’tan başlayan kültürel gezi ile Eski Tarsus Sokakları-Evleri, Hz. Danyal Mezarı, Aziz Pavlus Kilisesi, Mersin’de Kanlıdivane, Elaiussa – Sebaste Antik Kenti, Cennet-Cehennem obruklarını gezerek bölgenin tarihi dokusunu yaşama fırsatı yakaladılar.

TLC Klima Hakkında

TLC Klima ailesi olarak 30 yılı aşkın sektör deneyimimizi, Ocak 2016’da dünyanın en büyük klima üreticisi olan Gree Klima Sistemleri ile birleştirdik. Bu alanda genç ve dinamik bir alternatif olmak üzere yola çıktık. Hedefimiz; her biri kendi konusunda uzman kadromuzla iş ortaklarımızın, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, kalite ve optimizasyon odaklı ürün ve hizmet sunmak, sürekli gelişerek büyümektir.

Klima, günümüz mevsim şartlarında evde aile bireylerimizin, iş yerinde çalışanlarımızın sağlıklı ve konforlu şartlarda günlerini geçirebilmeleri için olmazsa olmaz bir ürün haline gelmiştir. Bu konfor şartlarına isteyen herkesin sahip olabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Amacımız, profesyonel satış ve servis anlayışımızla her noktada maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak tüketicilerimiz için yüksek kaliteyi ulaşılabilir kılmaktır.

Yaklaşımımız:

  • İş ortaklarımız ve müşterilerimizle uzun vadeli, güvene dayalı ilişkiler kurmak.
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, doğru ürün ve hizmeti sunmak.
  • Tüm paydaşların kazanabildiği kalite/fiyat dengesini oluşturmak.
  • Şeffaf ve paylaşımcı bir iş anlayışını sürdürmek.

TLC Klima olarak tedarikçi ve iş ortaklarımız ile birlikte büyürken; “Her Müşteri, Mutlu Müşteri” anlayışımızdan ödün vermeden her hanede, her iş yerinde klima konforunu yaşatabilen bir firma olmayı amaçlıyoruz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın