Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için ISG Liderliği Eğitimi

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği İstanbul İl Temsilciliği’nin düzenlediği 2019/20 eğitim seminerlerinden 1.’si 28 Eylül 2019 tarihinde Tekfen Tower Binasında yapılacaktır. Seminerin konusu; “Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için ISG Liderliği” dir.

Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı Eğitim İçeriği

Konu: Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı – STK ve Kurumlar için ISG Liderliği
Tarih: 28 Eylül 2019 Cumartesi
Saat: 10.30
Seminer Yeri: Tekfen Tower Binası (4.Levent Metro Durağına yakın)
Konuşmacı: Nuri Ersan
Oturum Başkanı: Mürşit Çelikkol
Program Akışı: 
10.00-10.30 Buluşma
10.30-11.30 Seminer
11.30-11.45 Ara
11.45-12.45 Seminer ve Soru-Cevap
LCV : Otopark ücretsizdir, katılım teyidinizi ttmd.istanbul@ttmd.org.tr adresine yapmanızı rica ederiz.

Tesisatta Temel Tehlike Avcılığı

Tesisat Nedir ?

Tesisat kelime anlamı, Türk Dil Kurumu’na göre belli bir işin sağlanmasına yardım eden araçların uygun yerlere döşenmesi veya döşenen bu araçların tümü, döşem, donanım demektir. Genel anlamda ise inşaat işlerinde makine ve elektrik mühendisliğinin alanlarına giren tesisat işleri olarak adlandırılır.

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın