Tesisatta Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu Önerileri Semineri

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, Denizli İl Temsilciliği tarafından MMO Denizli Şubesi Toplantı Salonun’da 30 Ocak 2019 Çarşamba günü saat: 18:00 – 20:00 arasında  “Tesisatta Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu Önerileri” konulu seminer düzenlenecektir.

Enerji Verimliliği ve Yalıtım

Tesisatta Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu Önerileri” konulu seminer programına ilişkin detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Konu: Tesisatta Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu Önerileri
Tarih: 30 Ocak 2019  – Çarşamba
Saat: 18:00 – 20:00
Seminer Yeri: Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Toplantı Salonu
Konuşmacılar:Doç. Dr. Öner ATALAY
Oturum Başkanı: Mehmet SARICA
Program Akışı:17:30 – 18:00 Buluşma

18:00 – 18:45 Seminer
18:45 – 19:00 Ara
19:00 – 20:00 Seminer ve Soru-Cevap

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın