Tesisat.org da Yer Alacak Eğitim Önerileri

Tesisat.org olarak 5 yılı aşkın süredir, sürekli yenilenen ve gelişen teknoloji doğrultusunda doğru çözümlere ulaşmak için tesisat sektörü ve teknolojik alandaki gelişmeleri, mekanik ve elektrik tesisat ile ilgili makaleler ve sistem çözümlerini, proje ve uygulama süreçlerini ve sektör haberlerini sunuyoruz.

Sitemizin faydalı olabilmesini sağlamak için daha işlevsel ve aradığınız bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabileceğiniz yenilikler eklenerek ve site tasarımını yenileyerek sizlerle daha etkileşimli bir portal kurmak hedefliyoruz. Bu doğrultuda çalışmalara devam ediyoruz.

Tesisat.org Yenilikler

Tesisat.org

Tesisat.org ve Youtube Eğitim Kanalımızda yer alacak eğitim konularını sizlerin talepleri doğrultusunda hazırlamak istiyoruz.

Hedeflerimizde destek olmaya ve okurlarımıza daha fazla bilimsel makale ve bilgi ulaştırmak için öneri ve taleplerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

Saygılarımızla
Mekanik Tesisat Bilgi ve Haber Portalı

İlgili Yazılar

8 yorum

Merhabalar,
Şantiye kontrolü esnasında dikkat edilmesi gereken konular hakkında bir eğitim verebilir misiniz? Eğitimi şantiye de çekebilirseniz çok iyi olur. Teşekkürler

Klima santrali, rooftop, vrf gibi cihazları satın alırken nelere dikkat etmeliyiz ? Projelerde neler olması gerekli? İyi günler.

Merhaba, Frekans konvertölü veya sabit pompa, kuru ve ıslak rotorlu pompa arasındaki farklar nelerdir nerelerde kullanmalıyız. Bu pompaları kullanınca farklı bir işlem otomasyon vs. yapılması gerekiyor mu?

Öncellikle böyle bir eğitim hizmeti verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Youtube kanalınızdan da takip ediyorum. Pandemi nedeniyle sanırım pek eğitim videosu eklenmedi. Eğitimlere tekrar başladığınız için teşekkür ederim. Benim psikrometrik hesaplar ile ilgili biraz kafa karışıklığım var, bu nedenle klima santrali, çatı tipi klima, evaporatik soğutma vs. gibi cihazlar için örnek bir psikrometrik hesaplama eğitimi videosu yapabilir misiniz?

ali vesioğlu  -  24 Eylül 2020 / 13:29

carrier hap programının eğitim videosunu hazırlarsanız çok faydalı olacaktır.

ali vesioğlu  -  24 Eylül 2020 / 13:31

yerden ısıtma projesi hazırlarken dikkat edilecek hususlar konusunda da bir eğitim videosu yok…

birde canlı eğitim yapabilir sekte karşılıklı soru cevap şeklinde çok iyi olur.

TEK İSTEĞİM REVİT. YENİLENEN PROJE SİSTEMLERİNDE BU KADAR DETAYI TEK BİR DEĞİŞKENİ DEĞİŞTİRİP TÜM SONUCA ETKİLEMESİNİ SAĞLAYAN BASKA BİR PROGRAM YOK. TESİSAT SEKTÖRÜNDE ,ŞANTİYE SAHASINDA,PROJELENDİRMEDE ÇOK FAZLA YARDIMI OLACAGINI DÜŞÜNÜYORUM. ÖNÜMÜZDE Kİ YILLARDA AUTOCADİ TESİSAT SEKTÖRÜNDE ÖZELLİKLE GEÇECEĞİNİ KULLANILABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM

ibrahim  -  3 Ekim 2020 / 09:17

ısı kazancı yapılmış büyük hacimli mahallerin rooftop ve klima santrali ile soğutma ve ısıtma hesabı, psikometrik diyagram ile serpantin hesabı, üfleme debisi hesabı ve yüksek atışlı anemostat seçimi, öneriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın