Termo Teknik, Silüet Dekoratif Radyatör Serisi

Termo Teknik’in duyurusunu gerçekleştirdiği dekoratif radyatör grubu Silüet Serisi, tesisatlarda estetik ve performansı bir araya getiriyor.

Termo Teknik Bayi Kanalı Satış Müdürü Selim Kabiloğlu, Çorlu’da 100.000 metrekare üzerine kurulu modern tesislerinde üretilen Silüet dekoratif radyatör serisini tanıttı. Kabiloğlu, Silüet Serisi’nin temel nitelikleri hakkında  şu bilgileri verdi:

“Bugüne kadar verimliliği, montaj kolaylığı ve çeşitliliği ile dikkat çeken Termo Teknik panel radyatörleri, şimdi Silüet Serisi ile mekanların estetiğine de katkıda bulunmayı hedefliyor. Tıpkı klasik panel radyatörler gibi çelikten imal edilen dolayısıyla aynı dayanıklılık ve tesisat dostu yapıya sahip olan Silüet Serisi’nin yatay ve dikey olarak tasarlanan Minima, Style, Vertica ve Latidamodelleri, minimalistten geleneksel çizgilere sahip birçok dekorasyona uyum sağlayacak tip ve ölçü çeşitleri ile Türk tüketicisine sunuluyor. Dikey formlu ölçü alternatifleri de sağlayan Silüet Serisi, mekanlara hem performans hem de estetik katmak için tasarlandı.”

Silüet Dekoratif Radyatör

Silüet serisinin tesisat ve dekorasyon anlayışına yeni bir bakış açısı getirmeyi hedeflediğini belirten Kabiloğlu, serinin hedef kitlesinin marka konut projeleri ve çizgi üstü butik projeler olduğunu belirtti.

Kabiloğlu Silüet serisi hakkında şunları söyledi:

“Silüet serisinin tesisat görünümü ve ev dekorasyonu anlayışına getirdiği yeni bakış açısıyla marka projelerde ürünlerimiz boy göstermeye başladı bile. Örneğin İstanbul’un en prestijli projelerinden Quasar İstanbul, Silüet serisinden Minima’yı tercih etti. Aynı şekilde Fikirtepe’nin dikkat çekici projelerinden Nuhoğlu Yenitepe’de serimizin Vertica modeli ile tesisat görünümlerine şıklık, projelerinin değerine değer kattı. Silüet serisi sadece inşaat projeleri ve çizgi üstü butik projelerde değil, aynı zamanda evinin dekorasyonuna önem veren bireysel tesisat değişimlerinde de zevk sahibi tüketicilerin tercihi olacak.”

Farklı tasarım seçenekleri ile her zevke uygun

Minima düz ve çizgisiz görünümüyle minimalist dekorların vazgeçilmezi olurken, Style ve Latidayatay çizgili pürüzsüz yüzeyleri ile iç mekanların görünümünü zenginleştiriyor. Vertica ise dikey çizgili yapısı ile mekanlara daha sportif ve dinamik bir görünüm kazandırıyor.

Klasik radyatörler gibi çelik bazlı saç kullanılarak, üstün teknoloji ile Termo Teknik üretim tesislerinde üretilen Silüet serisi, farklı ebatlarda yatay ve dikey olarak mekanlara uygun en ve boy ölçülerinde de tercih edilebiliyor.

Tesisat dostu ve uzun ömürlü kullanım

Çelik saçtan üretilen Silüet serisi, kazan ve kombi kullanılan tesisatlarda sistem ve çevre dostu olduğu gibi, sunduğu ısı performansının yanında standart panel radyatörler kadar uzun ömürlüdür.

Kanıtlanmış kalite standardı

Silüet Serisi yepyeni bir estetik boyutunun yanında sıkı bir test aşamasından geçiyor. Normalde 8 bar ve altında çalışması beklenen dekoratif panel radyatörlerin her biri, Termo Teknik üretim tesislerinde uluslararası EN 442 & BS EN ISO 9001 standardında üretilerek 13 bar’a kadar basınç testine tabi tutuluyor. Avrupa’nın tercihi olan benzersiz üst ızgara sadece Silüet Serisi’nde standart olarak bulunuyor.

 Üstün Teknolojinin Kanıtı 15 Yıl Garanti

Termo Teknik’in profesyonel teknik tasarımları son kullanıcıya uzun yıllara yayılan kullanım ömrü sağlıyor. Termo Teknik tesislerinde üretilen Silüet Serisi kalitesinin bir göstergesi olarak 15 yıllık garanti belgesi ile birlikte sunuluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın