Termo Teknik Dekoratif Panel Radyatörleri 15 Yıl Garantili

Termo Teknik, dekoratif panel radyatör serisine 15 yıl garanti sunuyor. 2018 yılı boyunca dekoratif panel radyatör alanlar kampanyadan yararlanacak.

Yüksek ısıl verimleri, sayısız seçenek sunan boyut ve tipleri, özgün tasarımları ile dikkat çeken Termo Teknik dekoratif panel radyatörleri için sağlanan garanti süresi 2018 yılı boyunca sürecek kampanya kapsamında 10 yıldan 15 yıla çıkartıldı. Termo Teknik’in dekoratif panel radyatör ürünleri Termo Style, Silüet ve Termo Design serilerinden oluşuyor.

Sayısız şık tasarım, ölçü ve bağlantı seçeneği

Dünyanın en büyük kapasiteli panel radyatör üreticisi olan TermoTeknik’in Çorlu’da 100.000 metrekare üzerine kurulu modern tesislerinde üretilen dekoratif panel radyatörleri verimlilikleri, sıra dışı tasarımları, çeşitliliği ve uygulama kolaylığı ile dikkat çekiyor. Termo Teknik’in dekoratif panel radyatör serisi ile mekanlara derinlik ve bütünlük katmak, tasarımda zevkli bir dokunuş yakalamak mümkün oluyor.

termoteknik dekoratif radyatör

Özgün, modern ve şık tasarımları ve farklı ebat seçenekleriyle dikkat çeken Termo Teknik Dekoratif Panel Radyatörleri’nin TermoStyle ve Silüet serisi çizgili düz yüzeyinin yanısıra yüksek kalite, ekonomi ve verimi bir araya getiriyor. TermoDesign serisi ise düz ve çizgisiz görünümüyle minimalist dekorların vazgeçilmezi oluyor.  Dekoratif panel radyatör serisi ile farklı tip ve ölçülerde 6.000’in üzerine çıkan seçenek sunuluyor.

Tamamı Termo Teknik’in Çorlu’daki üretim tesislerinde üretilen Termo Teknik dekoratif panel radyatörleri 50’den fazla ülkeye ihraç ediliyor.

Benzersiz kalite standardı

TermoTeknik’in Çorlu’daki modern üretim tesislerinde yüksek ısıl verim ve kalite standardı gözetilerek üretilen dekoratif panel radyatörler, yepyeni bir estetik bir boyutun yanında sıkı bir test aşamasından geçiyor. Normalde 8 bar ve altında çalışması beklenen dekoratif panel radyatörlerin her biri, TermoTeknik üretim tesislerinde uluslararası EN 442 & BS EN ISO 9001 standardında üretilerek 13 bar’a kadar basınç testine tabi tutuluyor.

Üstün Teknoloji

TermoTeknik dekoratif panel radyatörleri yüksek ısıl verimi sunan tasarımları sayesinde, verim kaybını minimuma indiriyor. Profesyonel teknik tasarımları ise tüketiciye uzun yıllara yayılan kullanım ömrü sunuyor. TermoTeknik tesislerinde üretilen tüm panel radyatörler, kalitesinin bir göstergesi olarak 15 yıllık garanti belgesi ile birlikte sunuluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın