Temizoda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları Fuarı

Temizoda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları Fuarı, Cleanroom Exhibition 21-23 Nisan 2016 tarihleri arasında ICEC – Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Tesis yöneticileri ile tesislerin “çok özel” alanlarına teknoloji ve hizmet üreten “Cleanroom” uzmanları, konunun Türkiye’deki tek fuarında biraraya geliyorlar. Endüstriyel, tıbbi ve ar-ge hizmet tesislerinin çok özel mekanlarını oluşturan tam hijyenik ve steril ortamlar, teknoloji ve gelişmeleri izlemeyi; mekanların bu teknolojiler ile tam donanımlı olmasını ve sürdürülebilirlik bakımlarını gerekli kılıyor. Özel ekipman, üretim&işlerlik prosesleri, kontrol teknikleri, yönetim modelleri, sertifikasyon ve risk yönetimi, “Cleanroom” ortamlarının vazgeçilmez yönetim alanları.

Projelendirmeden yatırıma; üretimden kontrol ve yönetime varan tüm süreçte tesis yöneticileri ile Cleanroom profesyonellerinin taleplerini ve Cleanroom endüstrisinin ürün ve hizmet teknolojilerini buluşturacak ve bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliği, bu alanda Türkiye’nin tek uzmanlık platformu: Cleanroom Exhibition 2016.

Mekan ve Sektör olarak ‘Cleanroom’

‘Cleanroom’ sektörü ile tanımlanan alan; tesislerin tıbbi veya endüstriyel faaliyetlerinin yürütüldüğü; tam steril ortam gerektiren her türlü üretim, kontrol, ameliyathane, laboratuar ve ar-ge mekanlarının tüm donanımını kapsayan; yatırım-üretim-yönetim sürecindeki teknoloji, ürün ve hizmet gereksinimlerini; işletme sürdürülebilirliği için gerekli olan bakım, proses ve kalite kontrol, sertifikasyon, risk yönetimi alanlarını ele alan “Spesifik bir sektör”!

Bu özel mekanların projelendirilmesinden ve tasarımından yapımına; donanımının spesifik niteliklerinden işletme modellerine kadar bir dizi uluslararası standart da, ‘Temizoda’ ve steril ortamlar uzmanlığı ile teknolojisini ‘Cleanroom’ tanımı ile sektörleştiriyor.

İSTANBUL: endüstri, teknoloji…

İstanbul, Cleanroom Fuarı’nın tesisler, yatırımlar ve tedarikler için sektörel buluşma noktası olarak belirlendi. Kentin Anadolu ve Avrupa bölümlerindeki endüstriyel tesisler ile kentte yoğunlaşan sağlık ve tıbbi hizmet tesisleri hedeflenen hinterlandın merkezinde yer alıyor. Tüm tesis yönetimleri, Cleanroom üniteleri uzman ve profesyonelleri fuarın hedef gruplarını oluşturuyorlar. İstanbul’un yanısıra, Cleanroom ortamı barındıran tesislerin yoğun bulunduğu tüm il ve bölgeler de fuarın özel olarak odaklandığı ve tanıtımlarını yoğunlaştırdığı merkezler arasında bulunuyor.

Bir “network” olarak fuar…

Cleanroom Exhibition sadece bir fuar ve sergi olarak düzenlenmiyor. Tesis yönetimi, endüstriyel bakım, tesis sürdürülebilirliği alanlarında geniş bir hinterlanda yayılan uzman ve profesyonellerin “bilgi ağı” ve meslek platformu olarak fuara odaklanıyor. Sergilenecek ürün ve hizmetlerin, standlarda sunulacak teknolojilerin yanısıra, fuar süresince yürütülecek konferans, toplantı ve teknik sunum ortamları, Cleanroom uzmanlarını ve tesis yöneticilerini bu bilgi ağı çerçevesinde buluşturuyor. Cleanroom Exhibition’ın mesleki network ortamı, fuar öncesi ve sonrası periyodlar için de Cleanroom sektörüne yayınlar, toplantılar ve iletişim kanalları ile hizmet üretmeye devam ediyor.

Cleanroom Exhibition Ziyaretçi Hedefleri
Tesis sahipleri, işletmecileri ve yöneticileri, Cleanroom teknik uzmanları ile birlikte Cleanroom Exhibition’ın ana ziyaretçi grupları.
> Meslekler…
Temizoda projelendirme ve tasarım uzmanları, Temizoda departman yöneticileri, Hastane müdürleri, Laboratuvar görevlileri, Tesis yöneticileri, Teknik yönetici ve teknisyenler, Proses yöneticileri, BT sistem yöneticileri, Tesis mühendisleri, Bakım mühendisleri, Kalite-kontrol-sertifikasyon ve danışmanlık uzmanları, Ar-ge yöneticileri…
> Yönetimsel alanlarda profesyoneller…
Yönetim, mühendislik, üretim, bakım § teknik servisler, pazarlama, tedarik, planlama, araştırma, kontrol, danışmanlık…
> Sektörler, tesisler…
Sağlık sektörü, İlaç endüstrisi, Üretim endüstrisi, Gıda işleme endüstrisi, Kimya endüstrisi, Biyoteknoloji endüstrisi, Kozmetik endüstrisi, Elektronik endüstrisi, Nükleer endüstrisi, Optik endüstrisi…
Tüm mesleki, profesyonel ve sektörel hedefler Cleanroom Exhibition’da buluşan temel özneler.

Cleanroom Exhibition kapsamındaki ürün grupları

Cleanroom mekanlarına donanım ve teknoloji üreten kuruluşlar, hizmet sektörü, uygulama firmaları ve denetim/sertifikasyon kurumları Cleanroom Exhibition’ın ana katılımcı kategorileri. Fuar, katılımcı ürün ve hizmetleri üç ana başlıkta ziyaretçilerine sunuyor:

Cleanroom Tesis-Yapım
– Mühendislik, Tasarım, Tesis
– Temizoda Zemin, Duvar, Kapı, Tavan, Sistemleri
– Temizoda Tefrişi

Teknoloji & Ekipman
– İklimlendirme, Hava Akış ve Filtrasyon Üniteleri
– Havalandırma Malzeme ve Komponentleri
– Temizoda İşlem ve Laboratuvar Su Sistemleri
– Ölçümleme, Kontrol ve Geçerlilik Sistemleri
– Temizoda Cihazları ve Ekipmanı
– Laminar Kabinler
– Mikrobiyolojik Güvenlik Kabinleri
– Hava ve Yüzey Dezenfeksiyon Malzemeleri
– Elektronik, Otomasyon ve Dijital sistemler
– Kimyasal ve Gaz Uygulama Sistemleri

Hizmetler & Organizasyonlar
– Eğitim ve Danışmanlık
– Temizlik Ekipman ve Hizmetleri (Sterilizasyon)
– Laboratuvar Teknik Analiz Hizmetleri
– Paket Kurulum ve Taşıma
– Temizoda İdare ve Bakım İşleri
– Kalite ve Kontrol Hizmetleri
– Temizoda Sarf Ürünleri, Giysileri ve Personel Ekipmanı
– Yayınlar, Kurum ve Organizasyonlar

Katılımlar, sunumlar: Projelendirmeden kuruluma, işletmeden kontrole ürün ve hizmetler…

Cleanroom Exhibition endüstriyel ya da tıbbi tüm tesis steril mekanlarının devamlılığı için hizmetleri, sistem ve teknolojileri, ürünleri, tesis yöneticilerine sunmak için düzenleniyor.

> Cleanroom işlevlerinin tümünü kapsayan bir işletme devamlılığı için know-how…
> Tasarım, mühendislik, proses, otomasyon, proje geliştirme, verimlilik ve varlık yönetimleri, lojistik, enerji, çevre, risk yönetimleri…
> Kalite sertifikasyon, denetim, belgelendirme için organizasyonlar…
> Bakım, onarım, kontrol, modernizasyon, kalibrasyon, mekanik-elektronik, sistem ve ürünleri… Enerji, çevre, atık/dönüşüm yönetimi…
> Yapısal ve teknolojik devamlılık işlemleri, endüstriyel temizlik, mekan renovasyon ve inovasyonu…
Teknolojiler, sistemler, endüstriyel know-how, malzemeler, hizmetler, Cleanroom Exhibition’ın kapsamı içinde.

Online Davetiye: Temizoda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları Fuarı

Temizoda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları Fuarı
Kaynak: Cleanroom Exhibition, akdeniztanitim.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın