Tema İstanbul Bahçe Projesi Yalıtım Tercihi İzocam Oldu

Her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye’nin önemli projelerinin tercihi olmaya devam eden İzocam, Manto Taşyünü ürünleri ile Tema İstanbul Bahçe’nin tercihi oldu.

İzocam, Türkiye’nin en önemli projelerine uzmanlığıyla hizmet sunmaya ve yalıtım ürünleri temin etmeyi sürdürüyor.

Önemli pek çok projeye yalıtım danışmanlığı hizmeti veren İzocam her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye’nin iddialı projelerinde çözüm ortağı olarak yer alıyor.

Tema İstanbul Bahçe

İstanbul’un en iddialı projelerinden biri olan Küçükçekmece, Atakent’te gerçekleştirilen Tema İstanbul Bahçe projesi oldu.

Mesa Mesken San. A.Ş. – Artaş İnşaat -Kantur – Akdaş (K&A İnşaat tarafından yürütülen ve 100.621,55 m2 alana sahip projede, farklı kalınlıklarda İzocam Manto Taşyünü ürünleri kullanıldı.

Tema İstanbul Bahçe

Yalıtım ürünlerinin İzocam bayisi STO Yapı Sistemleri tarafından temin edildiği projede güçlü yalıtım özelliklerine ve yangın güvenliğine sahip olan İzocam ürünleri, YVT Mühendislik Mimarlık İnşaat ve Mayko Yapı Endüstri tarafından 36 bin m2’lik bir alana uygulandı.

Gelişmiş kalite anlayışının yanında, özel olarak yalıtım danışmanlığı hizmeti veren İzocam, ısı yalıtımı, akustik konfor, tesisat yalıtımı ve yangın güvenliği açısından yönetmeliklere ve projelere uygun şekilde doğru ürünü öneriyor.

İzocam ve ürünleri marka projelerin yalıtımında kalitesi, satış öncesi ve sonrası sağladığı hizmetlerin güvenirliği ve uzmanlığı nedeniyle tercih ediliyor.

İzocam Hakkında

2011 yilinda isletmeye aldigi Gebkim Tesislerinde Izocam, Foamboard (XPS), Izopor (EPS) ve Izocam Tekiz Yalitimli Panel ve Tarpez üretimlerini bir araya toplamistir.

Yüksek teknolojisiyle imal ettigi uluslararasi standartlardaki tüm ürünlerini ihraç eden ve ülkemize önemli döviz girdisi saglayan Izocam; basta Balkanlar, Birlesik Devletler Toplulugu, Türki Cumhuriyetler, Ortadogu, Afrika´da bulunan 46 ülkeye ihracat yapmaktadir.

Bugün ülkemizde sicaga, soguga, sese, yangina ve suya karsi koruma saglayan genis ürün yelpazesi ve teknik danismanlik hizmetleriyle yalitim sektörünün lider sirketidir. Küresellesen dünya standartlarina uygun olarak müsterilerinin talep ve beklentilerini zamaninda ve çevreci bir yaklasimla karsilamaktadir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın