TAD – Test Ayar Dengeleme ve GDH Semineri

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği İstanbul İl Temsilciliği’nin düzenlediği 2018/19 eğitim seminerlerinden 9.’su 4 Mayıs 2019 tarihinde Tekfen Tower Binasında yapılacaktır. Seminerin konusu; ” TAD – Test Ayar Dengeleme ve GDH – Geçerlilik Denetim Hizmetleri (Cx, Commissioning) Eşgüdümü” dür.

Sensör Testi

Konu : TAD – Test Ayar Dengeleme ve GDH – Geçerlilik Denetim Hizmetleri (Cx, Commissioning) Eşgüdümü
Tarih : 4 Mayıs 2019 Cumartesi
Saat : 10.30
Seminer Yeri : Tekfen Tower Binası (4.Levent Metro Durağına yakın)
Konuşmacılar : Dr. Mustafa Bilge – MTMD, Emre Özmen – TTMD
Oturum Başkanı : İsmet Mura
Program Akışı : 
10.00-10.30 Buluşma
10.30-11.30 Seminer
11.30-11.45 Ara
11.45-12.45 Seminer ve Soru-Cevap
LCV : Otopark ücretsizdir,

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın