SOSİAD, Soğuk Depolarda Yangın Önlemleri Webinarı

SOSİAD (Soğutma Sanayi İş İnsanları Derneği), 21 Ekim Çarşamba günü “Soğuk Depolarda Yangın Önlemleri” webinarı düzenleyecek.

Soğuk Depolarda Yangın Önlemleri

SOSİAD’ın 21 Ekim tarihinde Zoom üzerinden düzenleyeceği webinarı 10:00-11:30 saatleri arasında gerçekleşecek. Moderatörlüğünü SOSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Can’ın yapacağı webinarda, SOSİAD üyesi, Makine Mühendisi İsmail Yıldırım, “Soğuk Depolarda Yangın Güvenliği Nasıl Sağlanabilir? Yangın Korunum Sistemleri nelerdir? Örnek Risk Analizi İncelenmesi” başlıklarını taşıyan bir sunum yapacak. Saat 11.00-11.30 arasında soruların yanıtlanacağı webinara katılım 100 kişi ile sınırlı olacak.

Webinara katılım için info@sosiad.org.tr üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.

SOSİAD

SOSİAD, 2005 yılı Ekim ayında, sektörün önde gelen ithalatçı firmalarının sektöre canlılık getirmek, sektörün sorunlarına yardımcı olmak, üyeler arası dayanışma ve iş ortamını geliştirmek, pazardan sürekli haberdar olmak üzere, tüzüğünde belirtilen amaçlar doğrultusunda kuruluşunu başlattıkları bir sivil toplum örgütüdür.

SOSİAD 19.12.2005 tarihinde ilk genel kurulunu yaparak çalışmaya başlamıştır. 16 üyeyle kurulan derneğimizin bugün 89 firmadan toplam 96 üyesi bulunmaktadır.

8. Olağan Genel Kurulu 29 Ocak 2020 tarihinde yapılmış ve oluşan Yönetim Kurulu’nda Başkanlığa Turgay KARAKUŞ seçilmiştir. Yeni yönetimin hedefleri arasında üye sayısının arttırılması ve komisyon çalışmalarına hız vererek sektöre daha iyi hizmetlerde bulunmak sayılabilir. Derneğimiz 7 Temmuz 2010 tarihinden bu yana yeni ofisinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Amacı

SOSİAD soğutma, klima cihazları, otomatik kontrol cihazları, bunların ana ve yedek parçaları ile ilgili temsilcilik ve satışı veya imalatı konusunda çalışan üyeler arasında işbirliği, dayanışma ve bilgi alışverişi sağlamak, üyelerin ekonomik, mali, hukuki, idari, teknolojik, ihracat ve ithalatla ilgili sorunlarını çözümleyecek çalışma ve teşebbüslerde bulunmak, Türkiye’de soğutma, klima pazarını geliştirmek, en ileri seviyeye çıkarmak ve ülkemizin çeşitli soğutma, klima ihtiyacının sağlanması için gerekli çalışmaları yapmak, tüketiciye gelişmiş, kaliteli ürünlerin ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Exit mobile version