+1 oy
Genel Sorular kategorisinde (420 puan)
sn editör,

 sorulan, sorulara verilen cevaplardan sonra ,sonucu bize yazarlarsa tesisat portalı daha verimli olur, çünkü bazan problemi yazarken çözüm bulur  <ARŞİMET .!>,hemde  tesisat severlerinde ilerde karşı karşıya kalacağı problemlerin çözümünde bilgi birikimleri olmuş olur.benim bu isteğim tecrubeme istinadendir,saygılarımla. 16/11/2018

1 cevap

0 oy
(1.1k puan)
İsmail Bülent Bey merhaba,

Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir, ancak paylaşılan her bilgi faydalı değildir, doğru olmayan bir bilgi fayda sağlayamayacaktır. Bununda bu portal da geri dönüş yapılarak anlaşılacağı aşikardır. Sizin de belirttiğiniz gibi problemlerin çözümünde etkili ve yetkin olunması için umarım sonuçları paylaşılır.

Bunun yanısıra geri dönüş olmasa da sürekli yenilenen ve gelişen teknoloji doğrultusunda doğru çözümlere ulaşmak için bilgi ve birikimlerimiz ve siz değerli meslektaşlarımız olduğu sürece sorunların çözümünde katkı sunulmaya devam edilecektir.

Saygılarımızla

Yayın Editörü

267 soru

322 cevap

184 yorum

318 üye

Tesisat.org Soru Cevap Portalı, sizlerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.
...