0 oy
Isıtma Tesisatı kategorisinde (22 puan) tarafından
Boş kullanılmayan daire için yakıt kömür parası ödermi?

1 cevap

0 oy
(24 puan) tarafından
Kat Mülkiyeti Kanunu 20. maddenin c fıkrası "bir kat maliki kendisinin faydalanmadığını öne sürerek ortak giderleri ödemekten kaçınamaz." diyor.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
Isıtma Tesisatı kategorisinde yoldas6608 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
Doğalgaz Tesisatı kategorisinde ozgurt06 (22 puan) tarafından soruldu
...