Siemens Akıllı Termostat ile Sağlıklı İç Mekanlar

Siemens Akıllı Termostat, ısıtma uygulamalarının daha profesyonel kontrol ve otomasyonu için tasarlanmıştır. Yalın tasarımı ile tüm iç mekanlara uyum sağlar.

Güçlü ve hatasız çalışan altı farklı sensörü ile çevresini algılar: Sıcaklık, nem, aydınlık, yakınlık, varlık ve hava kalitesi sensörü. Akıllı Termostat’ın bir parçası olan bu sensörler sayesinde ek bir kablolamaya ve programa ihtiyaç duymaz. Bu sensörler, Akıllı Termostat’ın bağımsız çalışmasını sağlar.

Siemens Akıllı Termostat

Siemens Akıllı Termostat

Sezgisel kullanım ve otomatik güncellemeler

Akıllı Termostat, kullanıcı dostu bir arayüz ile geliştirilmiştir. Sezgisel kullanıcı arayüzü ve sadece gerekli özellikleri bulunduran ekranından da görülebilmektedir. Otomatik güncellemeler Akıllı Termostat’ın en son özelliklerinden faydalanmanızı sağlar.
Sağlıklı iç mekan koşulları

Akıllı Termostat, entegre sensörünü kullanarak nemi gösterir ve kontrol eder. Ayrıca, entegre hava kalitesi sensörü de kolay anlaşılır ve renk kodlu bir sistemi temel alarak gerekli bilgileri sunar.

Enerji maliyetlerini düşürürken enerji verimini artırmak

Akıllı Termostat, önemli enerji verimi sınıflarını karşılayarak enerji açısından verimli bir şekilde çalışmayı garanti eder. Yeşil Yaprak özelliği sayesinde, hem çevre dostu hem de kazançlı olabilirsiniz.

Bu özelliği, sizi daha fazla enerji tasarrufu yapmanız için motive edecektir. Akıllı Termostat, uygulaması, kontrol ve erişim fonksiyonları ile ölçülebilir tasarruflar sağlamanız için size yardımcı olur.

Bir günden kısa sürede mükemmel oda sıcaklığı

Entegre sensörleri ve algoritması sayesinde, Akıllı Termostat odanın kullanımına göre mükemmel bir oda sıcaklığı sağlar. Odayı ısıtmaya başlayacağı doğru zamanı günler veya haftalar içinde değil, bir gün içinde öğrenir. Sağladığı faydalar oldukça etkilidir: enerji ve maliyet tasarrufunun yanısıra, iyileştirilmiş bir iç mekan konforu sunar.

Akıllı, kendi kendine öğrenen algoritma

Akıllı Termostat, odayı ne zaman ısıtacağını öğrenen bir Optimum Başlatma Kontrol sistemi kullanmaktadır. Bu algoritma enerji tüketimini azaltmaya ve konforu arttırmaya yardımcı olur. Adapte Olabilen Kazanç Kontrolü sayesinde, Akıllı Termostat bir odanın özelliklerini bir günden kısa süre içinde öğrenir ve hemen ardından herhangi bir insan müdahalesine gerek

En son enerji verimi standartları

Buna ek olarak, Siemens Akıllı Termostat en sıkı sektör standartlarını karşılar ve EU.Bac onaylıdır, ki bu da bir başka eşsiz özelliğidir. Avrupa Bina Otomasyon Kontrolleri Birliği’nden alınan bu profesyonel sertifika, ürünün Avrupa standartları ve direktiflerine göre kanıtlanmış kalitesini ve enerji verimini göstermektedir. Belgelendirme prosedürü üçüncü kişilerin ve akreditasyon sahibi bir belgelendirme kuruluşunun periyodik testler ve fabrika denetimleri yapmasını gerektirir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın