Sektör Liderleri ISK-SODEX 2018 Görüşleri

Avrasya bölgesinin lider HVAC&R fuarı ISK-SODEX Istanbul 2018, 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek.

2018 katılımcılarımızın fuar hakkındaki görüşlerini aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

ISK-SODEX Sektör Liderleri

AUMA

ISK-SODEX Istanbul Fuarı; sektörümüzde Türkiye’nin en büyük organizasyonu olması, Türkiye’deki OEM müşterilerimizin çoğunun katılımcı olması ve ürünlerimizin son kullanıcısı olan idarelerin de ziyaretçi olması nedeniyle katılım sağladığımız bir etkinliktir. Sektörün hedeflediğimiz kitlesinin bir araya geldiği bu ortamda biz de sektöre yenilik katacak ürünlerimizi sergilemeyi amaçlıyoruz.

AUMA olarak ISK-SODEX 2018 Istanbul Fuarı’nda mevcut ürünlerimizin yanı sıra iki yeni elektrikli aktüatör serisini ve ürünlerimizi destekleyen Android/IOS tabanlı akıllı telefon uygulamalarımızı Türkiye pazarına tanıtacağız.

EBRO ARMATUREN

1970’li yıllardan itibaren akış kontrolü ve otomasyonu konusunda faaliyet gösteren vana sektöründe dünya lideri firmamız EBRO ARMATUREN, deneyimli kadrosu ile ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nda yer alacaktır. ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’na katılım sebeplerimizin başında; ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nın sanayiye direkt olarak hitap eden en büyük fuarlardan biri olması gelmektedir.

Dünya çapında 120’nin üzerinde çeşitli kalite, onay ve test sertifikası ile; katı, sıvı, gaz her tipte akışkana uygun vana ve aktuatör kombinasyonları, EBRO ARMATUREN’i sektörünün lider firması haline getirmiştir.

ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda tanıtacağımız EBRO ARMATUREN ürünleri; Kelebek Vanalar, Küresel Vanalar, Aktüatörler, Bıçaklı Sürgülü Vanalar, Pinch Vanalar, Çek Vanalar, Damper Vanalar ve Özel Vanalar’dır.

ROTORK

Dünyanın lider akış kontrol sistemleri firması olarak ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda, geniş model çeşitliliğimizle; bir standımızda vanalar için elektrik, pnömatik aktüatör ve dişli kutuları ürün grubumuzla yer alırken, diğer standımızda HVAC ve Yangına yönelik uygulamalarda ATEX ürünlerimiz, yangın damper motorları, dişli kutuları, Exproof ve Non Exproof sensör çözümlerimizi öne çıkaracağız.

Vanalar için aktüatör grubu, dişli kutularında FB (Yangın) serisi dişli kutuları, Glob ve Sürgülü/Bıçaklı vanalar için akıllı tip indikatör sensörler, HVAC  ve yangın grubunda özellikle Schischek marka damper aktüatörlerimiz ve sıcaklık/nem/ basınç ve diferansiyel basınç sensörlerimiz bu fuarda sergileyeceğimiz başlıca ürünlerimiz olacaktır.

Sektörün en önemli fuarlarından olan ISK-SODEX Istanbul 2018’de yer alarak, mevcut müşterilerimizi konuk etmenin yanı sıra, yeni ziyaretçilerimizle de buluşma ve onlara akış kontrolünün her alanında, ihtiyaçlarını ne şekilde karşılayabileceğimize dair bir araya gelme fırsatını yakalamış olacağız.

DOĞUŞ VANA A.Ş.

Sektörün en büyük ve en önemli fuarında bir kez daha buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. ISK-SODEX Istanbul yerli ziyaretçi yanında artan yabancı ziyaretçi sayısıyla katılımcılar açısından daha da önemli bir organizasyon olmuştur. Fuar süresince kurulan temaslar katılımcı firmaların ihracat siparişlerini de arttıracaktır.

ISK-SODEX Istanbul 2018 organizasyonunda, Doğuş Vana olarak geçtiğimiz dönem içerisinde ulaştığımız kapasiteyi ve geliştirdiğimiz yeni ürünleri müşterilerimiz ve kurumlar ile paylaşıyor olacağız.

FRİTERM TERMİK CİHAZLAR SAN. VE TİC. A.Ş.

ISK-SODEX Istanbul Fuarı, geçmiş dönemlerde bizim için hedeflerimize ulaştığımız bir etkinlik olmuştur. Gerek Türkiye ve gerekse dış katılımcılar açısından verimli etkinlikler olmuştur. Türkiye İklimlendirme sektörünün dünya ile buluşma noktasıdır.
Temel olarak 5 alana yönelik ürünlerimiz bulunuyor. Endüstriyel Soğutma, Klima, Enerji, Soğutuculu Teşhir Reyonları ve Endüstriyel proses alanlarına ilişkin yeni ve yenilikçi ürünlerimiz var.

Düşük nem isteyen özel lojistik deposu soğutucuları, paslanmaz borulu süt tesisleri evaporatörleri, sulu / glikollü paslanmaz borulu soğutucular, amonyak ve karbondioksit soğutucuları, amonyak kondenserleri için yeni ürünlerimizi teşhir edeceğiz.

ISK-SODEX Istanbul Fuarı süresince ; Klima alanında ısı borulu ısı geri kazanım bataryaları, HRS bataryaları ve paslanmaz borulu ısıtma ve soğutma bataryaları ; Enerji alanına yönelik paslanmaz ve bakır borulu kuru / ıslak kuru çalışabilen ürünleri ; soğutuculu teşhir reyonları için soğutucuları sergileyeceğiz. Ayrıca, endüstriyel proses için özel paslanmaz borulu buhar bataryası ve temsilciliğini yaptığımız DRI Isı Geri Kazanım Tamburlu üniteleri de ISK-SODEX Fuarı boyunca standımızda sergileyeceğiz.

ISIDEM YALITIM SAN. VE TİC A.Ş.

Her yıl büyük bir özveriyle hazırlandığımız ISK-SODEX Fuarı, ISIDEM Yalıtım’ ın sektörde önemli bir yere gelmesinde pay sahibidir. Geçtiğimiz yıllarda ISK-SODEX Fuarı sayesinde birçok fırsatla karşılaştık ve birçok anlaşmaya imza attık.

Bu yıl mevcut ürün gamımızın yanında yeni ürünümüz olan Coolflex PCS’ yi ön plana çıkarmayı hedefliyoruz. Uygulamaya hazır bir şekilde önceden ölçeklendirilmiş büyük çaplı borular için kullanılan bu yalıtım ürünümüz, iş gücü ve fireleri büyük ölçüde azaltmaktadır. Yine Coolflex HT ve HF ürünlerimizin üstün teknolojik yanları da standımızı ziyaret eden müşterilerimizle paylaşacağımız konular arasındadır.

ISK-SODEX Fuarı büyük bir potansiyele sahiptir, ISIDEM olarak bu fuarda yer alarak ürettiğimiz teknolojiyi ve ürünlerimizin eşsiz özelliklerini paydaşlarımızla paylaşmak istiyoruz. Yerel ve uluslararası müşterilerimize ulaşmakta bizlere yardımcı olmakla beraber sağladığı olumlu geri bildirimler ile bizleri teşvik etmektedir.

ALDAĞ A.Ş.

ISK-SODEX Istanbul Fuarı, sektörel meslek örgütlerimiz tarafından desteklenen, iklimlendirme sektörümüzün en önemli buluşma noktası.

İklimlendirme sektöründe 50 yılını doldurmuş bulunan ALDAĞ A.Ş., sektörde tanınırlığı ve saygınlığı üst düzeyde bir kuruluş olarak, ISK-SODEX Istanbul gibi yoğun ilgi gören bir platformda yerini aldığında, öncelikle mevcut müşterilerinin ve çözüm ortaklarının beklentilerini karşılıyor ve geliştirdiği teknolojik yeniliklerin tanıtımını gerçekleştiriyor.

ALDAĞ A.Ş., ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda; yeni nesil klima santralleri, fan coil, ısı geri kazanım cihazları, paket tip klima üniteleri, çatı tipi klima cihazları, hava perdeleri, ısıtma apareyleri gibi iklimlendirme endüstrisinin ana ekipmanlarından oluşan ürün grubuyla yerini alacak.

ALDAĞ olarak, ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nı birebir ilişki kurmak ve var olan ilişkilerimizi güçlendirmek ve marka algımızı pekiştirmek açısından iyi bir fırsat olarak görüyoruz. Ayrıca cihazlarımız ve teknolojimiz konusunda hedef kitlemize bire bir bilgi aktarmak ve değerlendirmelerini ilk ağızdan öğrenebilmek, geleceğe yön verebilmek adına değerli bir kazanım sağlıyor.

BAHÇIVAN

BVN olarak ilk ISK-SODEX Istanbul Fuarı’ndan bugüne kadar olan tüm ISK-SODEX fuarlarına katılım sağladık. Her geçen yıl daha çok globalleşen ve prestijli fuarlar arasında yer alan fuarda, biz de inovasyonlarımızı hem Türkiye hem de dünya pazarına sunma şansı buluyoruz. Aynı zamanda ISK-SODEX, BVN’in dünyanın farklı ülkelerindeki distribütörleri ile buluşma noktası niteliğinde bir fuardır.

ISK-SODEX Istanbul 2018 boyunca BVN’in patentli Premium Jet Fan ürününden sonra, Smart Jet Fan’ı görücüye çıkaracak. Bunların yanında Isı Geri Kazanım Cihazları, Aksiyel Soğutma Fanları ve Sığınak Santralleri de bu yılın yenili ürünleri arasında. Yurtiçi ve yurtdışından birçok müşterimiz ile buluşmak ve yeniliklerimiz hakkında sektörü bilgilendirmek için ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nı önemli bir fırsat olarak görüyoruz.

FIRAT BORU

2016 yılında gerçekleşen ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nda özellikle Kuzey Afrika ve Ortadoğu bölgelerinden birçok heyetle iş görüşmeleri gerçekleştirdik. ISK-SODEX’in bölgesinde uluslararası öneme sahip merkezi bir fuar niteliği kazanması, özellikle ihracat ayağında 2018 beklentilerimizi arttırdı ki 2016 fuarıyla ilgili ilk hedefimiz de yurtdışı pazarlarımızla yapılan görüşmelerdi. Bina içi tesisat boru ve ek parçaları sektöründeki lider duruşumuzun yurt içi ve yurtdışından gelen bayi teşkilatımıza ve iş potansiyeli yüksek misafirlerimize olumlu yansımaları oldu. ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda PEX Al PEX Boru ek parçaları (Press Fittings), Doğalgaz, Endüstriyel ve Su Vanaları farklı çaplardaki PPRC Ek Parçaları yeni ürünlerimiz olarak sergilenecektir. Yurtiçi ve yurtdışından standımızı ziyaret edecek mevcut ve potansiyel müşterilerimizin yeni ürünlerimizi yerinde inceleme fırsatı yakalamalarını sağlamak, uzun süreli işbirliklerinin oluşturmak ve sektörün lideri olarak marka kimliğimizi sergilemek adına ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda yerimizi alacağız

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın