Real Merter Projesi MIT Markasını Tercih Etti

Isıtma soğutma sektörünün öncü firması Ekin Endüstriyel proje çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Real Merter Projesi Ekin Endüstriyel “MIT” markasını tercih etti.

14.500 m2 alan üzerinde yükselen, İstanbul Güngören’in ilk kentsel dönüşüm projesi olan ve tekstil merkezi Merter’de hayata geçirilen Real Merter projesi, ‘’MIT’’  markasını  tercih etti.

3 blok , 248 daire,155 dükkan, avm ve sosyal platformlar bulunan dev projede, plakalı eşanjör alanında ısıtma soğutma faaliyetlerini ‘’MIT’’ markasının sağlaması hedefleniyor.

Üretim kapasitesi, inovatif tasarımlar, mühendislik hizmetleri,satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı yaklaşımı ile bir çok projede yer alan Ekin Endüstriyel ‘’MIT’’ ürünleri, dev projelere imza atarak Türkiye’de Isıtma soğutma alanlarında ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

Ekin Endüstriyel Hakkında:

Ekin Endüstriyel  2005 yılında Gıda ve içeçek ,enerji ,ilaç ,sanayi ve proses ,hvac ,endüstri ,denizcilik ve jeotermal ,  sektörlerine uzun soluklu  mühendislik hizmetleri sunmak için plakalı, lehimli ve borulu eşanjör gibi ısı transfer ürünleri, boyler, paslanmaz tanklar , akümülasyon tankları, genleşme tankları, denge kapları, hava ayırıcılar ve tortu tutucular gibi basınçlı kaplar, daire giriş istasyonları , ısı istasyonları, pastörizatörler gibi paket sistemler ve pompa çeşitlerinin üretim ve satışını yaparak, hayallerinin peşinden gitmeye devam etti, kuruluşundan kısa bir süre sonra,  yeni, yerli ve uzun soluklu çözümler üretmek adına tamamen Türk Mühendisleri tarafından Türkiye’de üretilen M.I.T (Made in Turkey) marka plakalı ısı eşanjörü ile Türkiye’de ısıtma soğutma adına bir ilk gerçekleştirerek mühendislik çözümleri üretmeye başladı.

MIT marka  eşanjörlerin  ; Ekonomik ve sağlam olması, geniş servis ve bayilik ağına sahip olması, kolay temizlenebilmesi, uluslararası standartlara uygun olması, çok yüksek verimlilikle ısı transferi yapması ve en önemlisi Türk mühendisler tarafından bütün ayrıntılarıyla Türkiye’de üretilmesi gibi önemli özelliklerinden dolayı Ekin Endüstriyel tarafından üretilen Made in Turkey yani MIT, plakalı ısı eşanjörü kısa sürede Isıtma soğutma alanında öne çıkarak akla gelen ilk isim olmayı başardı.

Bununla yetinmeyen Ekin Endüstriyel ısı transfer ürünleri, basınçlı kaplar, sıvı transfer ürünleri ve paket sistemler alanında yaptığı inovatif tasarımlarla dikkat çekerek dünya pazarına katkıda bulundu. Üretim aşamasında kaliteyi ve dayanıklılığı esas alan MIT markalı ürünler sektördeki diğer ürünlerden sıyrılarak en çok tercih edilen marka oldu.

Mühendislik çözümleri sunmak adına hiç durmayan Ekin Endüstriyel Türkiye’nin ilklerini gerçekleştirdi  , Daha sıcak binalar ve tesisler  için eşanjör ve tank ekipmanlarını ,daha sorunsuz sıvı transferi için pompaları , daha hijyenik çözümler için pastörizatörleri ve kusursuz ısıtmak için ısı istasyonlarını tasarladı ve üretti.

Exit mobile version