Pool Expo 2018 Havuz, SPA, Sauna Sektörlerinin En Büyük İş Etkinliği

Pool Expo 2018-Havuz, SPA, Sauna Ekipman ve Aksesuarları Fuarı 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, her iki yılda bir olduğu gibi Avrasya Bölgesinin en önemli Isıtma, Soğutma, Klima, İklimlendirme Fuarı ISK-SODEX Istanbul ile eş zamanlı olarak düzenlenecek.

Yüzme Havuzları, Saunalar, Buhar Odaları, Havuz Kimyasalları ve Test Ekipmanları, Filtrasyon Sistemleri, Dezenfeksiyon Sistemleri, Havuz Kaplama Malzemeleri, Sualtı Aydınlatma Ekipmanları, Havuz Aksesuarları, Yüzme Havuzu İnşaat ve İzolasyon Malzemeleri, Olimpik Havuz Ekipmanları, Isıtma ve Nem Alma Cihazları, Havuz Mobilyaları, Su Ekipmanları, Süs Havuzları, Güvenlik Örtüleri, Kış Örtüleri ve Kapama Sistemleri, Pool Expo 2018‘de sergilenecek ürün grupları olacak. Pool Expo 2018, yerli ve uluslararası Havuz, Sauna ve Spa Sektörleri için bu yıl da çok önemli bir rol oynayacak.

Pool Expo 2016 Fuarı, yapılan yoğun yurtiçi ve yurtdışı tanıtımlar ile katılımcısını, doğru ziyaretçi ile buluşturan bir platform haline geldi. Dört gün boyunca fuarı toplam 7010 kişi ziyaret etti. 2018 yılında da başarısını arttırarak devam ettirecek olan fuar, yine sektörün en önemli iş platformu olacak.

Pool Expo Fuarı Ana Ürün Grupları

-Yüzme Havuzları
-Saunalar
-Buhar Odaları
-Havuz Kimyasalları ve Test Ekipmanları
-Filtrasyon Sistemleri
-Dezenfeksiyon Sistemleri
-Havuz Kaplama Malzemeleri
-Sualtı Aydınlatma Ekipmanları
-Havuz Aksesuarları
-Yüzme Havuzu İnşaat ve İzolasyon Malzemeleri
-Olimpik Havuz Ekipmanları
-Isıtma ve Nem Alma Cihazları
-Havuz Mobilyaları
-Su Ekipmanları
-Süs Havuzları
-Güvenlik Örtüleri, Kış Örtüleri
-Kapama Sistemleri

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın