Ozan Atasoy, İSKİD’in Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Oldu

İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği’nin (İSKİD) Olağan Genel Kurulu, İSKİD üyelerinin katılımı ile 18 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Divan Başkanı ve üyelerinin seçimi ile başlayan Genel Kurul toplantısı 2017-2018 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yönet, dönemi içinde yapılan yönetim kurulu çalışmaları ve komisyon faaliyetlerini Genel Kurul ile paylaştı. Komisyon Başkanlarının geçmiş dönem çalışmalarının sunulmasının ardından yeni yönetim kurulu için seçime geçildi.

Genel Kurul kapsamında yapılan seçimlerde üyeler İSKİD’in 14’üncü Dönem Yönetim, Denetim ve Onur Kurullarını belirledi. Yeni seçilen Yönetim Kurulu, seçimin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda Yönetim Kurulu içinde görev dağılımı ve gelecek toplantı tarihi belirlendi. Buna göre Yönetim Kurulu Başkanlığına Ozan Atasoy, Başkan Yardımcılıklarına Taner Yönet ve Ayk Serdar Didonyan, Genel Sekreterliğe Zeki Özen, Sayman olarak Volkan Arslan oy birliği ile seçildi.

Ozan Atasoy

Başkanlık seçimi sonrasında konuşan İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy, şunları söyledi: “İSKİD’in bugüne kadar sürdürdüğü başarılı çalışmalarının yeni dönemimizde de artarak süreceğine inancımız tam. Yeni dönemde teknolojik gelişmeleri takip ederek, uluslararası ticari faaliyetlerimize ağırlık vereceğiz.”

14’üncü Dönem (2019-2020) İSKİD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Ozan Atasoy, Başkan, Aiolos
Taner Yönet, Başkan Yardımcısı, İmco
Ayk Serdar Didonyan, Başkan Yardımcısı, Sarbuz
Zeki Özen, Genel Sekreter, Daikin
Volkan Arslan, Sayman, Alarko Carrier
Birey Bakanay, Üye, Niba
Hüseyin Onbaşıoğlu, Üye, Friterm
Serli Sinanoğlu Tümer, Üye, Karyer
Can Topakoğlu, Üye, Arçelik

İSKİD Olağan Genel Kurulu sonrasında düzenlenen müzikli gala yemeğinde onursal üyeler Hasan Önder, Metin Duruk ve Osman Pezükoğlu’na sektöre katkılarından dolayı plaket verildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın