Oventrop, Aquaterm İhtisas Fuarında Katılım Gerçekleştirdi

OCC Mühendislik ve Oventrop arasında 2017 yılında başlayan iş birlikteliği hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor, 2018 yılı içerisinde Türkiye pazarına ek olarak,  Orta Asya bölgesinde Gürcistan, Azerbaycan ve Türkmenistan bölgelerinde satış ve pazarlama faaliyetlerine başlayan OCC Mühendislik, 2019 yılı içerisinde Özbekistan’ın sorumluluk alanına eklenmesiyle faaliyet alanını genişletmiş oldu.,bunun yanında yeni ülkelerin kapsama alanına eklenmesiyle yerel sınırların dışına açılmaya başladı.

Özbekistan’ın 2019 yılı içerisinde satış kanalına dahil olması nedeniyle bu yıl,  25-28 Subat tarihleri arasında Taşkent expo center da düzenlenen “Aquatherm” ihtisas fuarına katılım gerçekleştirdi.

Oventrop Aquaterm

Fuar katılımına Oventrop Almanya farbikasından; Orta Dogu, Orta Asya ve Türkiye pazarlarından sorumlu export müdürü Mahir Şahin de katılım gerçekleştirdi

Fuar katılımıyla, Özbekistan ve diğer komşu ülkelerden fuarı ziyaret eden katılımcılarla tanışma fırsatı bulurken, yerel pazar ve uygulamalar hakkında bilgi edinme şansına sahip olduk.

Katılımcılar, geniş ürün porföyü ve Oventrop’un tesisat alanındaki mühendislik çözümlerinden çok etkilendiler. Çok verimli geçen bir fuar ve ikili iş görüşme temposuyla fuarı tamamladık.

Bu bölgede 2019 yılı içerisinde aktivitelerimiz giderek artacak, teknik seminerlerle ürün, marka bilinirliğimizi arttırmayı hedefliyoruz, bunun yanında  yerel partnerlik görüşmelerimizi hızlandıracağız.

Özbekistan’ın  bilhassa inşaat ve yan sektörleri açısından gelişime açık olduğunu gördük ve önümüzdeki dönemde yeni iş fırsatlarına açık bir bölge  olacağına inanıyoruz. Bu nedenle, Türkiye de güncel faaliyetlerimiz devam ederken, yurt dışı pazarlarda da büyümeyi hedeflerimizin arasına koyarak, yüzümüzü Orta Asya pazarının yıldızı olmaya aday Özbekistan’a dönüyoruz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın