MTMD, TAD ve GDH Eşgüdümü Paneli Düzenlendi

MTMD, ISK-SODEX Fuarı’nda TAD-Test Ayar Dengeleme ve GDH-Geçerlilik Denetim Hizmetleri (Cx, Commissioning) Eşgüdümü Paneli’ni düzenledi.

Tüyap’ta düzenlenen, ISK-SODEX 2019 Fuar’ı Konferans etkinliği kapsamında, 4 Ekim Cuma günü Karadeniz Salonu’nda gerçekleşen TAD-Test Ayar Dengeleme ve GDH-Geçerlilik Denetim Hizmetleri (Cx, Commissioning) Eşgüdümü Paneli, Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği tarafından düzenlendi.

MTMD TAD GDH paneli

TAD ve GDH Eşgüdümü Paneli

4 Ekim Cuma saat:14.00-16.00 arasında da Karadeniz Salonu’ nda gerçekleşen “TAD- Test Ayar Dengeleme ve GDH – Geçerlilik Denetim Hizmetleri (Cx,Commissioning) Eşgüdümü” konulu panelin Moderatörlüğünü MTMD Onur Kurulu Üyesi İsmet MURA yaptı.

MTMD Derneği adına Onur Kurulu Başkanı Mustafa BİLGE Panele konuşmacı olarak katıldı.

Panel’de TTMD adına, TTMD Commissioning Komitesi Başkanı Emre ÖZMEN sunum yaptı.

MTMD Hakkında

MTMD, Türk Tesisat Mühendisleri Derneğinin bünyesinden doğmuş, tüzel kişilerin oluşturduğu bir yapıdır. Türk Tesisat Mühendisleri Derneğinin Kasım 2006 Abant’ta yapılan “Tesisat Mühendisliğinin Bugünü ve Geleceği” konulu çalıştayı sırasında, mekanik tesisat taahhüdü iş kolunda yaşanan aksaklıkların giderilerek, mesleğin sağlıklı ve sürdürülebilir gelişmesini sağlamak amacıyla, “TTMD İstanbul Müteahhitler Komisyonu”na, tesisat müteahhitlerini biraraya getirecek bir birliğin tesisi görevi verildi.

Mekanik tesisat taahhüdü uygulaması yapan tüzel kişilikleri bir çatı altında toplayan bir meslek organizasyonunu tesis etmek için çalışmalarını sürdüren komisyon, dernek tüzüğünü hazırladı ve 12 Nisan 2007 tarihinde Geçici Yönetim Kurulunu belirledi, görev dağılımlarını yaparak çalışmalarına başladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın