Mimari Projeyi Etkileyen Mekanik Tesisat Detayları Semineri

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Gaziantep Temsilciliği’nin düzenlediği 2018/19 eğitim seminerlerinden 1.’si 14 Şubat  2019 tarihinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ekolojik Bina Konferans Salonunda yapılacaktır.  Seminerin Konusu;“ Bütünleşik Tasarım Mimari Projeyi Etkileyen Mekanik Tesisat Detayları”dır.

Sektörümüz için yararlı olacağını düşündüğümüz seminerde sizi de aramızda görmeyi umuyor, işlerinizde başarılar diliyoruz.

Konu: Bütünleşik Tasarım Mimari Projeyi Etkileyen Mekanik Tesisat Detayları
Tarih: 14 Şubat 2019  – Perşembe
Saat: 15:30 – 18:15
Seminer Yeri: Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ekolojik Bina Konferans Salonu
Konuşmacı: Hamit MUTLU
Oturum Başkanı: Nurettin ŞAVKIN
Program Akışı:15:30-16.00 Buluşma
16:00-17:00 Seminer
17:00-17:15 Ara
17:15-18.15 Seminer ve Soru-Cevap

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

Exit mobile version