MEKTES 2022 Mekanik Tesisat Zirvesi

MEKTES 2022, sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla 05 Ekim 2022 tarihinde “Teknopark Ankara”da gerçekleşecek.

MÜKAD – Mühendis ve Mimar Kadınlar Derneği ve Odaklı Grup Medya iş birliği İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği (İSİB), TOBB İklimlendirme Meclisi, Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD), İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (ISKID) ve Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği (MTMD) stratejik partnerliğinde ARMATÜR Derneği / ARMATUR Association, Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (DOSİDER), Eyoder, Green Solar Network, GÜNDER, SOSİAD – Soğutma Sanayi İş İnsanları Derneği, BIM4TURKEY ve TWRE Turkish Women in Renewables and Energy Network dernekleri MEKTES’22 yi desteklemetekdir.

MEKTES 2022

24 konuşmacının yer aldığı MEKTES’22’de  ”Bina Enerji Performansındaki Açıklar’ Tasarımdan İşletmeye Enerji Kayıpları” ana teması ile birbirinden değerli sektör profesyonellerin sunumları yer alacak.

MEKTES 2022 kapsamında

– Tasarımda Bina Enerji Performansı Kriterleri
– Uygulama ve Malzeme Seçim Sürecinde Bina Enerji Performansı
– İşletmeye Alma ve Gerçek İşletme Koşullarında – Bina Enerji Performansı konuları ön planda olacak.

Binalarda Enerji Performasını arttırmak için yeni bina tasarımlarında verimlilik arttırıcı sistem seçimleri, hesaplar ve önlemlerin yanısıra yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı gibi yenilikçi yaklaşımlar büyük önem taşımaktadır. MEKTES’22 de bu yaklaşımların yanı sıra mevcut sistemlerde yapılması gereken iyileştirmeler ve sistemlerin doğru işletilmesinin önemi üzerinde durulacaktır. MEKTES’22 bu uygulamaların nasıl yapılabileceğine dair tüm sektör gruplarından firmaların bir arada bulanacağı etkin bir zirve olacak.

Teknopark Ankara:  Serhat, 2224. Cd. No:1 D:C Blok Kat -1, 06378 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın