Marka Şehirler Zirvesi İstanbul 2016

Marka Şehirler Zirvesi başta İstanbul gelmek üzere şehirlerimize uluslararası platformda hak ettiği değerin bilincini yansıtmak ve marka şehirlerimizin Türkiye ekonomisine katkısını arttırmak amacı ile 7 Nisan 2016 tarihinde CVK Park Bosphorus Hotel’de kapılarını açacak.

Eventuum tarafından gerçekleştirilecek Marka Şehirler Zirvesi Türk ekonomisinde marka gücü olan firmaları tek bir çatı altında toplayacak.

Bölge halkına ait kültürel zenginlikler, tarihi doku, turizm faaliyetleri, sportif faaliyetlerle birlikte moda, sanat, müzik, teknoloji alanlarındaki çalışmalarla gururlanarak, yabancıların bir gün gitmeyi hayal ettiği ve tekrar dönüp yaşamayı isteyecekleri bir şehir olmasının önünü açmak gerekmektedir. Marka Şehir olmak, kendini ifade ettiği şehir meydanları, caddeleri, kaldırımları, modern alt yapı ve ulaşım imkanları ile birlikte aynı zamanda kaliteli yaşam ve iş alanları, üst düzey estetik anlayışı ve yeşil yapılaşma ile mümkün olacaktır.

Kanal İstanbul, Avrasya Tüneli, 3 katlı Büyük İstanbul Tüneli, Marmaray, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Köprü, 3. Havaalanı, Körfez Geçişi, İstanbul-İzmir Otoyolu, İstanbul Finans Merkezi gibi makro-milli projelerle gurur duyduğumuz noktada, şirketlerimizin performansı aynı zamanda ülkemizin itibarını oluşturmaktadır. Bu doğrultuda şirketlerimizin büyümesi, millet olarak onurlanarak çağdaş yaşam standartlarına ulaşması ve ekonomimizin küresel ekonomik güçlerle rekabet etmesi açısından büyük önem arz etmektedir.

Marka Şehir olan İstanbul, marka dünya şehirleri arasında en hızlı yükselen değer olarak önem kazanmaktadır. Stratejik boyutu ve küresel avantajları sayesinde kültürler arası etkileşim noktası ve dünya yatırımcıları için yeni fırsatları barındıran heybetli bir sinerjiye sahiptir.

Türkiye’nin ekonomisine ve ticari diyalogların gelişmesine katkı sağlayacak bir proje olan Marka Şehirler Zirvesi bölgesel verimlilik-küresel fayda ve topyekün işbirliği seferberliği ile ortak çıkarlar doğrultusunda, yerli ve yabancı, kamu ve özel sektörün üst düzey temsilcilerini bir araya getirecek.

Marka Şehirler Zirvesi Hakkında

Zirve Merkezi ve Ulaşım

İstanbul’un kalbi Taksim Gümüşsuyu’nda, tarihi Park Otel’in bulunduğu yerde yükselen Park Bosphorus Hotel, bir zamanlar Osmanlı Hariciye Konağı olarak da kullanılan 120 yıllık yapının misafirperverliği ile konuklarını ağırlıyor.

Adres : Gümüşsuyu Mah. No:8  34437 Taksim İstanbul
Park Bosphorus Otel, Taksim Meydanı’na 150 mt uzaklıktadır. Alman Konsolosluğu yanındadır.

Marka Şehirler Zirvesi

Bilgi: Marka Şehirler Zirvesi, markasehirlerzirvesi.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın