Alarko Carrier Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması

Alarko Carrier toplum tarafından giderek kanıksanan küresel iklim değişikliği konusunu yeniden gündeme getirmek, sonuçlarını fotoğraflayarak gözler önüne sermek amacıyla ulusal bir Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması başlatmıştı.

Alarko Carrier tarafından ilki geçtiğimiz yıl düzenlenen “Küresel İklim Değişikliği” temalı fotoğraf yarışmasının ikincisi bu yıl 10 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirildi. Değişen iklim koşullarına dikkat çekmeyi hedefleyen yarışmaya 900’ü aşkın başvuruda bulunuldu.

Yarışmacılar, bir önceki yıl olduğu gibi www.alarko-carrier.com.tr/fotograf adresine fotoğraflarını yükleyerek yarışmaya ücretsiz katıldı.

Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, Alsim Alarko Genel Koordinatör Yardımcısı Alper Kaptanoğlu, Sanatçı Şükran Moral ve Fotoğrafçı Ani Çelik Arevyan’ın yer aldığı seçici kurul, fotoğrafları; yarışma temasına uygunluk, yaratıcılık, anlatım gücü ve teknik kriterlerine göre değerlendirdi. Jüri değerlendirmesinin sonucunda yarışmada birinciye Canon EOS 70D fotoğraf makinesi, ikinciye Toshiba RAS 13 N3 KVR klima, üçüncüye Toshiba RAS 13 S3 KV klima, dördüncü ve beşinciye iPad Mini 3, altıncıya ise Asus akıllı telefon hediye edildi. Finale kalan son 13 fotoğraf, Alarko Carrier’ın 2016 takviminde yer alacağı belirtildi.

Alarko Carrier Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması Sonuçları

Alarko Carrier Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması Sonuçları

Kaynak: alarko-carrier.com.tr

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın