Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması Sonuçları

Alarko Carrier’ın Küresel İklim Değişikliği fotoğraf yarışmasının galipleri belli oldu.

Alarko Carrier’ın küresel iklim değişikliğini gündeme getirmek amacıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye girenler belli oldu. Jürinin yaptığı değerlendirmelerin sonucunda, Küresel İklim Değişikliği temalı yarışmada 13 fotoğraf finale kaldı. 1’inciliği kazanan Murat İbranoğlu’na Canon EOS 70D dijital fotoğraf makinesi, 2. Dilek Uyar’a Toshiba 13 N3KVR klima, 3. Deniz Nida Şener’e Toshiba 13 S3KV klima armağan edildi. Dereceye giren 13 finalist, Alarko Carrier’ın 2017 takviminde yer almaya hak kazandı.

Alarko Fotoğraf Yarışması Birincisi

Yarışmanın 4.sü Hasan Güzel ile 5.si Aytül Akbaş, birer Samsung Galaxy Tab A P550 ile ödüllendirildi; 6. sırayı alan Muhammet Ceylan ise Asus Akıllı Telefon sahibi oldu. Sıralamaya giren diğer 7 finalist Erhan Hacıisaoğlu, Caner Başer, Nuriye Çayır, Banu Diker, Arzu İbranoğlu, Ferhat İdoğ ve Sevcan Meraklı’ya ise D&R hediye kartı verildi.

Çalışanları ve yan sanayisiyle sürdürülebilirliği şirket kültürü haline getirmeyi hedefleyen Alarko Carrier’ın, çalışmalarında çevre duyarlılığını ana hedef olarak belirlediğini vurgulayan Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, “Sürdürülebilirlik kavramını ekonomik gelişme, sosyal gelişme ve çevre olmak üzere üç alanda şekillendiriyoruz. Yaklaşık 20 yıldır, sürdürülebilirlik konusunda para ve emek harcayan bir şirket olarak öne çıkıyoruz. Bu kapsamda 3.sünü düzenlediğimiz ‘Küresel İklim Değişikliği’ temalı fotoğraf yarışmasıyla, değişen iklim koşullarına dikkat çekmeyi hedefliyoruz. Bu sene Instagram’a taşıdığımız yarışmada bir rekor kırılarak, 2.760’ı aşkın başvuruda bulunuldu. Katılımlarından dolayı herkese teşekkürlerimi sunuyor, dereceye girenleri gönülden kutluyorum.” dedi.

Yarışmanın jürisi; Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, Alsim Alarko Genel Koordinatör Yardımcısı Alper Kaptanoğlu, Sanatçı Şükran Moral, Fotoğrafçı Ani Çelik Arevyan ve Instagram Fenomeni Ahmet Erdem’den oluştu.

Jüri fotoğrafları; yarışma temasına uygunluk, yaratıcılık, anlatım gücü ve teknik kriterlerine göre değerlendirdi.

Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması Sonuçları Dereceye Giren Diğer Fotoğraflar

Küresel İklim Değişikliği Yarışma Sonucu

Küresel İklim Değişikliği Yarışma Sonucu 2

Alarko Carrier Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması Seçici Kurul Üyeleri

-Leyla Alaton – Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi
– Alper Kaptanoğlu – Alsim Alarko Genel Koordinatör Yardımcısı
– Şükran Moral – Sanatçı
– Ani Çelik Arevyan – Fotoğrafçı
– Ahmet Erdem – Instagram Fenomeni

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın