Köpüklü Söndürme Sistemleri Semineri

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Eskişehir Temsilciliği’nin düzenlediği 2018/19 eğitim seminerlerinden 7.’si 10 Nisan 2019 tarihinde Makine Mühendisleri Odası Eğitim Salonunda yapılacaktır. Seminerin Konusu; ‘Köpüklü Söndürme Sistemleri’ dir.

Konu : Köpüklü Söndürme Sistemleri
Tarih : 10 Nisan 2019 Çarşamba
Saat : 10:00 – 13:00
Program Akışı :
09:30 – 10:00 Buluşma
10:00 – 11:30 Seminer
11:30 – 11:50 Ara
11:50 – 13:00 Seminer ve Soru-Cevap

Seminer Yer Eskişehir Makine Mühendisleri Odası Eğitim Salonu Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi Altın Sokak. No: 1 kat 2 Tepebaşı /Eskişehir
Konuşmacı : Yusuf ARSLAN
Oturum Başkanı : Gizem BEZEK BAYTAR

Köpüklü Yangın Söndürme Sistemleri

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın