Kombi Ustası Yarışması 2019 Buderus Sponsorluğunda Gerçekleştirildi

Isıtma, Soğutma ve Havalandırma sektöründe hizmet veren ustalara yönelik Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası Yarışması bu yıl 2. kez Buderus sponsorluğunda gerçekleştirildi. 25 Nisan 2019 tarihinde DasDas Ataşehir’de gerçekleştirilen yarışmaya Türkiye’nin bir çok ilinden ustalar katıldı.

Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası Yarışması öncesinde gerçekleştirilen Basın Toplantısı’nda Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat ve Pazarlama Direktörü Ali Aktaş Bosch Termoteknik, sektör ve yarışma hakkında bilgiler aktardılar.

Kombi Ustası Yarışması 2019

Türkiye’nin ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün dünyada önemli bir yeri olduğundan bahseden Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat,kentsel dönüşüm, yeni gaz gelen bölgeler, değişim pazarı hakkında konuştu. Bosch ve Buderus markaları ile yoğuşmalı kombide liderliklerini sürdürdüklerini ifade eden Polat, Manisa Fabrikaları ile Bosch Termoteknoloji fabrikaları arasında “en iyi fabrika” ödülü aldıklarını, üst üste 5. kez “en iyi ar-ge merkezi” ve İklimlendirme Sanayi ihracat Sektör Lideri ödüllerinin de sahibi olduklarını söyledi. Polat, iş modelleri, tüketici alışkanlıkları, ürün teknolojilerinin değiştiğini, bu değişime uyumun öncüsü olduklarını, dijitalleşme ve bağlanabilirlik trendlerine önem verdiklerini, iş ortaklarını ve ustalarını bu değişim çerçevesinde desteklediklerini ifade etti.

Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş, Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası Yartesisat ustası,ışması’nın ilkinin 2017 yılında yapıldığını, Buderus markasının sponsorluğunda gerçekleşen yarışmanın amacının teknik bilgi ve ustalığın teşviki, iyi hizmet ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye taşımak olduğunu ifade etti. Yanısıra ustalara yönelik sadakat klüpleri, dijital ve web tabanlı uygulamaları, eğitim çalışmaları, Meslek Liseleri için yaptıkları çalışmaları, sosyal medyada ki çalışmaları, bu platformlar ile müşterilerine hızla ulaşabildiklerini, özel çözümler üretebildiklerini ifade etti.

Kombi Ustası Yarışması 2019

Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası Yarışması Buderus Sponsorluğu’nda gerçekleştirildi

DasDas Ataşehir’de, Türkiye’nin bir çok ilinden ustaların katılmasıyla gerçekleşen yarışmada, web sitesindeki 21 soruluk testi en doğru ve en hızlı şekilde tamamlayan 15 finalist iddialarını ortaya koydular. Çeyrek final,yarı final, ve final aşamalarından oluşan yarışmada teknik sorular, gaz tesisatı, kombi ve oda kumandası montajı gibi etaplarda yarışma gerçekleşti. Kalan 3 finalist büyük finale kaldı.

Yarışmanın Jüri’si; Gazmer Genel Müdürü Mustafa Ali Akman, AKSA Doğalgaz Başkan Yardımcısı Alper konyalı, MYK Birim Koordinatörü Abdullah Özdemir ve Tesisat Öğretmeni Derya Çavuş puanlamaları, değerlendirmeleri gerçekleştirdi.

Yarışma için gerekli malzemeler için Koçtaş ve termostatik radyatör vana çözümlerinde Danfosssponsor oldu. GFS doğalgaz tesisatı etabı için çözüm ortağı oldu. Üçüncülük ödülü ise Bosch El Aletlerisponsorluğunda verildi.

Birincilik ödülü hak edene 30.000 TL değerinde teknoloji hediye çeki, ikincilik ödülü alana 10.000 TL değerinde Bosch beyaz eşya çeki, üçüncü olana ise 5.000 TL değerinde Bosch profesyonel el aletleri seti hediye edildi. Online etapta en çok oy alan “Gönüllerin Ustası” seçilene 2.500 TL gıda çeki verildi.

dülleri verirken konuşan Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat; “Ustaların sektörümüz için önemini vurgulamak, bağlarımızı güçlendirmek, yetkinliklerini artırmak amacıyla bu yarışmayı düzenledik, katılan tüm ustalarımıza teşekkür eder, Türkiye’nin en iyi kombi ustası yarışmasını kazanan ustalarımızı tebrik ederim” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın