Johnson Controls Hitachi Yetkili Servis Eğitimleri

İklimlendirme Sektörünün öncü firmalarından Johnson Controls Hitachi, servis personelinin yetkinliğini artırmak, satış sonrasında müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve hizmet kalitesini güvence altına alarak rakipleri arasında fark yaratmak için; Türkiye genelinde, yetkili servis eğitimleri düzenledi.

Johnson Controls Hitachi Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü tarafından, Mart ve Nisan ayları içinde İstanbul, Ankara, Antalya İzmir ve Adana bölgelerinde gerçekleştirilen eğitimlere iki yüzü aşkın yetkili servis personeli katıldı.

Eğitimlerde yetkili servisler bünyesinde çalışan teknisyenlerin, ürün ve teknik bilgi seviyelerinin arttırılması hedeflenirken ; ürün tanıtımlarının yanı sıra, cihaz kurulum, işletmeye alma, kumandaların tanıtımı, cihaz kontrolü, çalışma parametreleri gibi konular işlendi.

Johnson Controls Hitachi

Sektöre HVAC konusunda yeni uzmanlar kazandırmak ve yetkili servislerin bilgi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla düzenlenen bu eğitimlerde; katılımcılar, hem teorik hem de pratik bilgiler ile donatıldı.

Eğitim sonunda, katılımcılardan servis faaliyetleri ve eğitim konusunda görüşleri alındı ve eğitimleri başarıyla tamamlayan adaylara sertifikaları verildi.

Devreye alma,arıza tespiti, bakım-onarım konulu oturumlarla teknik yetkinlikleri artan servisler; Hitachi ve York klimaların satış sonrası konularında son tüketiciye donanımlı hizmet verebilecek.

Eğitimlere Johnson Controls Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Önder Ersoy, Garanti ve Yedek parça yöneticisi Abidin Basan, Bölge Süpervizörleri ve Türkiye Hazar Bölgesi Operasyon Müdürü Mert Alcı da katıldı.

Servislerin tam yetkili olarak Hitachi’yi temsil edebilmesinde verilen eğitimlerin önemini vurgulayan Önder Ersoy “Satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetinin sağlanması ve servis organizasyonunun üst düzeyde yapılanması için servis eğitimlerine çok önem veriyoruz. Verdiğimiz periyodik eğitimlerle servislerin bilgilerini ve uzmanlıklarını güncel tutmayı hedefliyoruz. Bilgilerin güncel kalması ve sahada görülen eksikliklerin giderilmesi için ,her yıl farklı dönemlerde verdiğimiz eğitimlerde Hitachi ürünlerini satın alan müşterilerin ; montaj aşamasından, kullanım ömrünü dolduruncaya kadar, güvenle hizmet almalarını sağlıyoruz ” dedi.

Johnson Controls’ün Hitachi ile ortaklığından sonra yatırımlarına hız kesmeden devam ettiğini vurgulayan Mert Alcı ise “Her geçen gün büyüyen ve gelişen bayi-servis organizasyonumuz ile Johnson Controls Hitachi olarak büyük bir dönüşüm gerçekleştirdik. Müşterilerimize bir taraftan dünyanın en yenilikçi ve inovatif ürünlerini sunarken ; diğer taraftan satış sonrası hizmetler alanındaki uzun yıllara dayalı uzmanlığımızla hizmet etmeye devam ediyoruz’’ şeklinde bilgi verdi.

Enerji tasarruflu, estetik ve kullanıcı dostu ürünleriyle hizmet veren Johnson Controls Hitachi’nin , Türkiye’deki servis eğitimleri önümüzdeki dönemlerde de devam edecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın