Johnson Controls, FIT 19 Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nda

FIT 19-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, tüm bina teknolojileri süreçlerinde kullanıcıların ihtiyaç duyduğu çözümleri tek çatı altında topladı.

En güncel teknolojileri İzmir’de bir araya getiren fuarda, Johnson Controls yangın algılama ve söndürme ile mekanik otomasyon sistemleri hakkında ziyaretçilerine en güncel teknolojilerle donatılmış ürünlerini tanıttı. Müşterilerinin projelerinde gerek yatırım maliyetlerini gerekse de işletme maliyetlerini minumuma indirerek sistem çözümü yapmayı kendine hedef edinen Johnson Controls bu alanda yenilikçi yaklaşımını devam ettiriyor.

Johnson Controls FIT 19
FIT 19 Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 21-24 Şubat tarihlerinde İzmir’de gerçekleşti. Fuar, otomasyondan elektrik-elektronik ve enerjiye, hidrolikten bina otomasyonu ve metal işlemeye kadar pek çok alanda ziyaretçilere, sektörlerindeki en son ürün ve hizmetleri bir arada görme ve değerlendirme olanağı sundu.

Johnson Controls Hakkında

Johnson Controls, 150’den fazla ülkede geniş bir kapsam içerisinde yer alan müşterilere hizmet eden, global çeşitlilik içeren ve birçok endüstride faaliyet gösteren bir teknoloji lideridir. Sürdürülebilirliğe yönelik taahhüdlerinin kökleri, ilk elektrikli oda termostatını bulduğu 1885 yılına dayanmaktadır. Binaları ve enerji büyüme platformlarına olan stratejik odağıyla, müşterilerinin kazanmasına ve bütün paydaşlarının için daha fazla değer oluşturulmasına yardımcı olmak için çalışıyorlar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın