Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Semineri

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Kayseri Temsilciliği’nin düzenlediği 2018/19 eğitim seminerlerinden 1.’si 13 Mart 2019 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şubesinde yapılacaktır.  Seminerin Konusu;“ Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları”dır.

Jet Fan Algılama Elemanları

Konu: Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları
Tarih:13 Mart 2019 – Çarşamba
Saat: 17:30 – 19:45
Seminer Yeri: Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi
Konuşmacılar: Gökhan EROĞLU
Oturum Başkanı: Fatih KOÇ
Program Akışı:

17:30-18:00 Buluşma
18:00-19:00 Seminer
19:00-19:15 Ara
19:15-19:45 Seminer ve Soru-Cevap

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın