İSKİD, Teskon + SODEX Fuarı’nda Yer Aldı

İSKİD, 14.Türk Tesisat Mühendisleri Kongresi ve Teskon + SODEX Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluştu.

İklimlendirme sektörünün en önemli buluşmalarından birine ev sahipliği yapan 14.Türk Tesisat Mühendisleri Kongresi ve Teskon + SODEX Fuarı “Mekanik Tesisat’ta Gerçekler ve Gelecek” ana temasıyla 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında İZMİR Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde, sektörü bir araya getirdi.

TESKON 2019 kapsamında toplam 189 adet tam metin bildiri, 5 ayrı salonda paralel olarak düzenlenerek 61 oturumda sunuldu. Kongre kapsamında birçok seminerin yanı sıra çeşitli başlıklarda kurslar ve paneller de düzenlendi.

18 Nisan Perşembe günü İSKİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Taner Yönet, “Mekanik Tesisat Proje Şartname ve Keşif Özetinde Uyum” konulu panel’de panelist olarak İSKİD’i temsilen yer aldı.

Kongre sırasında geleneksel hale gelen sabah toplantılarında İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy “Kongre Sonuçlarının Hayata Geçirilmesi İçin İzlenecek Yöntemler”, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Onbaşıoğlu “Meslek İçi Eğitim Sorunları” toplantılarına katılarak görüşlerini ilettiler.

İSKİD, stant ile katılım sağladığı fuarda ziyaretçilerine İSKİD ve sektör hakkında bilgiler verdi. Eşzamanlı gerçekleşen fuar ve kongre sektör temsilcilerinden yoğun ilgi gördü. Fuar, İzmir’in yanı sıra farklı şehirlerden de profesyonelleri ağırladı.

14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi, içeriğindeki zengin bilginin paylaşılması için değerli bir fırsat sundu.

Teskon + SODEX Fuarı

Türkiye ekonomisinin en hızlı büyüyen sektörlerinden; iklimlendirme sektörü, gücünü 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen teskon+Sodex fuarında sergiledi. Yaklaşık 1800 m2 alanda İzmir’de düzenlenen fuarda 100’e yakın katılımcı firma yeni işbirlikleri kurma fırsatı buldu. 6711 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği fuar 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresine (TESKON’a) de ev sahipliği yaptı. teskon+Sodex fuarıyla eş zamanlı olarak düzenlenen TESKON Kongresi, tesisat mühendisliği alanında çalışan mühendisleri, akademisyenleri, sanayicileri ve diğer meslek disiplinlerini bir araya getirerek bilgi alışverişinde bulunma olanağı sağladı.

Exit mobile version