Intersolar 2016 Türkiye Zirvesi

Intersolar 2016 Türkiye Zirvesi sizlere güneş enerjisi sektöründeki rekabette öne çıkmak ve yerinizi sağlamlaştırmak için sponsor olma imkanı sunuyor. Türkiye güneş enerjisi endüstrisi 75 milyonu aşan nüfusu ve yüksek gün ışığı alma süresiyle, artan elektrik talebine de cevap verebileceği için büyük umut vaat etmektedir.

Dünyanın lider Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Intersolar, 2. defa Türkiye zirvesi ile 6 Nisan 2016 tarihinde İstanbul’da kapılarını açıyor.

Dünyada 5 farklı ülkede, 4 ayrı kıtada ve birçok şehirde güneş enerjisi, teknolojileri ve yenilikleri hakkında fuar ve zirveler organize eden Intersolar, sektörün bu alandaki dünya çapındaki liderliğini de sürdürmektedir. 2015 yılında ilki gerçekleştirilen Intersolar Türkiye Zirvesi’ne 200’den fazla katılımcı, 23 üst seviyeden konuşmacı ve panelist, 4 sponsor, 19 destekçi ve 19 medya ortağı katılmıştır. Geçen yılın sponsorları CSun, First Solar, Integreen ve Smart Enerji firmalarıdır.

Intersolar 2016 Türkiye Zirvesi Neden Katılmalı

-Türkiye’nin oldukça umut vadeden güneş enerjisi pazarındaki yeni iş fırsatlarını keşfedin ve stratejinizi buna göre ayarlayın.
-Hükümet yetkililerini, bankaları, kamu kurumlarını, üreticileri, distribütörleri, proje geliştiricileri ve daha fazlasını içeren üst düzey yerel yöneticiler ile bağlantı kurun.
-Güneş enerjisi üretmek için yenilikçi finansman ve yatırım araçlarını inceleyin.
-Türkiye’deki güneş enerjisi üreten tesisler için engelleri, fırsatları ve potansiyel eylem planlarını tartışın.
-Türkiye’nin solar PV ve güneş enerjisi programını destekleyen kurumsal ve politika tecrübelerini paylaşın.
-Kalite güvencesi, bankalar tarafından kabul edilebilirlik ve güneş enerjisi santrali performans optimizasyonu gibi yerel gündem maddelerini derinlemesine anlayın.

Intersolar Türkiye Zirvesi’nde yer almak, sponsorluk avantajlarından yararlanabilmeniz için gereken şartlar ve ayrıntılı bilgiler aşağıda sunulmaktadır.

Intersolar 2016 Türkiye Zirvesi

Tarih
6 Nisan 2016 | 9:00 – 18:00

Konum
Istanbul | Turkey
WOW Convention Center
Yesilköy Mah. Atatürk Cad. No: 15-17-19, Bakırköy, 34149, Istanbul

Program
Program Aralık 2015’te kesinleşecektir.

Sponsoring
Intersolar Türkiye Zirvesi’nde sponsor ve konuşmacı olarak yer almak ister misiniz ? Lütfen başvurunuzu info(at)intersolar-summit.com adresine gönderiniz.

Fiyatlandırma
Fiyatlandırma ve kayıt işlemleri Kasım ayında başlayacaktır. Kayıt işlemleri başladığında haberdar edilmek için info(at)intersolar-summit.com dan hatırlatma talep ediniz.

Katılımcı profili
Üreticiler, Distribütörler, Kurulumcular ve Entegratörler, Proje Geliştiriciler, Yasama Organları, Kamu Kurumları, Depolama ve Akıllı Şebeke Uzmanları, Dernekler, Danışmanlar ve Analistler, Hukuk Uzmanları, Yatırımcılar

Intersolar Türkiye Zirvesi 2016 Katılımcı Başvuru Formu

[pdfviewer width=”600px” height=”800px” beta=”true/false”]https://googledrive.com/host/0B577_s9dv9PcX0RzVk1US3FRNEk”]

Intersolar Türkiye Zirvesi 2016 broşürü

[pdfviewer width=”600px” height=”800px” beta=”true/false”]https://googledrive.com/host/0B577_s9dv9PcWDlRQkhLaHYzUzQ”]

Intersolar 2016 Türkiye Zirvesi

Kaynak: Intersolar, Connection Solar Business, intersolarglobal.com/tr/summits/turkey.html

Exit mobile version